یکی از اولویت‌های اصلی قوه قضائیه و سازمان بازرسی پیگیری و رفع موانع تولید است
یکی از اولویت‌های اصلی قوه قضائیه و سازمان بازرسی پیگیری و رفع موانع تولید است

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان امروز دهم فروردین در بازدید از شهرک صنعتی شماره دو خرم‌آباد و مجتمع فولاد اظهار کرد: لرستان ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد اما نسبت به استان‌های دیگر نرخ بیکاری بالایی دارد. وی اضافه کرد: می‌طلبد که هر کس برای افزایش اشتغال تلاش کند. رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه متاسفانه تعدادی […]

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان امروز دهم فروردین در بازدید از شهرک صنعتی شماره دو خرم‌آباد و مجتمع فولاد اظهار کرد: لرستان ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد اما نسبت به استان‌های دیگر نرخ بیکاری بالایی دارد.

وی اضافه کرد: می‌طلبد که هر کس برای افزایش اشتغال تلاش کند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه متاسفانه تعدادی از واحدهای صنعتی لرستان تعطیل و یا نیمه‌تعطیل هستند، گفت: این واحدها به تعداد ظرفیتشان فعال نیستند.

درویشیان بیان کرد: قوه قضائیه و سازمان بازرسی آنچه را که در توان دارد با توجه به منویات مقام معظم رهبری و شعار سال تمام همت خود را گذاشته و یکی از اولویت‌های اصلی کارش پیگیری و رفع موانع تولید است.

وی اضافه کرد: مشکلات واحد مجتمع فولاد و دیگر واحدهای استان باید برطرف شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه وضعیت تسهیلاتی که از بانک دریافت کرده‌اند و مجوزهای توسعه  یکی از مشکلات  مجتمع فولاد است، تصریح کرد: این واحد صنعتی ظرفیت افزایش اشتغال تا ۴۰۰ نفر را دارد و این در حالیست که هم‌اکنون میزان اشتغالزایی آن ۶۰ نفر است.

درویشیان ادامه داد: این ظرفیت برای تولید ورق و مواد اولیه قابل توسعه است و متولیان کارخانه مجوزهای لازم را اخذ کردند.

انتهای پیام