کشف بیش از ۹۰۰ کیلو تریاک در شیراز
کشف بیش از ۹۰۰ کیلو تریاک در شیراز

 سید مصطفی بحرینی در گفتگو با میزان از کشف ۹۰۱ کیلوگرم تریاک خبر داد و گفت: منزل محل دپوی این مواد با دستور قضایی پلمب و یک دستگاه خودروی مورد استفاده نیز توقیف شده است. این مقام قضایی استان فارس با اشاره به این که طبق بررسی‌های اولیه مواد مخدر کشف شده جهت توزیع در […]

 سید مصطفی بحرینی در گفتگو با میزان از کشف ۹۰۱ کیلوگرم تریاک خبر داد و گفت: منزل محل دپوی این مواد با دستور قضایی پلمب و یک دستگاه خودروی مورد استفاده نیز توقیف شده است.

این مقام قضایی استان فارس با اشاره به این که طبق بررسی‌های اولیه مواد مخدر کشف شده جهت توزیع در استان فارس بوده است گفت: ارتباط قاچاقچی دستگیر شده با قاچاقچیان شرق کشوردر جهت حمل، ترانزیت و توزیع مواد مخدر محرز شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس با بیان اینکه برخورد قاطع و قانونی با سوداگران مرگ و ضبط و مصادره وسایل نقلیه مورد استفاده و کلیه اموال منقول و غیر منقول حاصله از جرم در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان قرار دارد بر لزوم همکاری، تعامل و هم افزایی دستگاه‌ها و نهاد‌های مرتبط در راستای کاهش آسیب‌های امر مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد.

انتهای پیام/