وضعیت رو به بهبود سرمربی تیم ملی والیبال برزیل پس از ابتلا به کرونا
وضعیت رو به بهبود سرمربی تیم ملی والیبال برزیل پس از ابتلا به کرونا

به گزارش ایسنا، رنان دال زوتو سرمربی تیم ملی والیبال برزیل که در هفته های گذشته به کرونا مبتلا شده بود به دلیل وخامت حالش، در بیمارستان بستری شد.  او در هفته گذشته اصلا حال خوبی نداشت و به دلیل کاهش اکسیژن تحت عمل جراحی قرار گرفته تا با لوله گذاری بتواند نفس بکشد.   در جدیدترین اخبار […]

به گزارش ایسنا، رنان دال زوتو سرمربی تیم ملی والیبال برزیل که در هفته های گذشته به کرونا مبتلا شده بود به دلیل وخامت حالش، در بیمارستان بستری شد. 

او در هفته گذشته اصلا حال خوبی نداشت و به دلیل کاهش اکسیژن تحت عمل جراحی قرار گرفته تا با لوله گذاری بتواند نفس بکشد.  

در جدیدترین اخبار منتشر شده از سوی رسانه های برزیلی مشخص شد همچنان این مربی به روند رو به بهبود خود ادامه می دهد. گفته می شود وضعیت دال زوتو همچنان پایدار است.

پزشک معالج این سرمربی بزرگ گفته است که بعد از تجویز دارو های لازم وضعیت تنفسی زوتو کمی بهبود یافته و بدن او به دارو ها پاسخ مثبت داده است.

رنان قبلاً اولین دوز واکسن کرونا را در سانتا کاتارینا دریافت کرده بود و همچنان منتظر است تا دوز دوم این واکسن را تزریق کند. او به دلیل اینکه در ۶۰ سالگی به سر می برد در اولویت های دریافت واکسن قرار گرفته بود. 

به گفته متخصصان، واکسن ها مانع ابتلای افراد به این بیماری نمی شوند بلکه علائم شدید در آنها را کنترل می‌کند بنابراین حتی افراد واکسینه شده باید کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند حتی اگرچه آنها در برابر علائم شدیدتر محافظت می شوند.

انتهای پیام