هم تیمی میلاد عبادی پور از اسکرا جدا شد
هم تیمی میلاد عبادی پور از اسکرا جدا شد

به گزارش ایسنا، دوشان پتکوویچ قطر پاسور صربستانی تیم اسکرا بلخاتوف پس از دو فصل عالی در این تیم از جمع یاران عبادی پور جدا شد.   در فصل اول حضور این بازیکن در تیم اسکرا، دوشان عملکرد خوبی داشت به طوری که هیات مدیره را قانع کرد که یک فصل دیگر قرار داد را […]

به گزارش ایسنا، دوشان پتکوویچ قطر پاسور صربستانی تیم اسکرا بلخاتوف پس از دو فصل عالی در این تیم از جمع یاران عبادی پور جدا شد.  

در فصل اول حضور این بازیکن در تیم اسکرا، دوشان عملکرد خوبی داشت به طوری که هیات مدیره را قانع کرد که یک فصل دیگر قرار داد را با او تمدید کنند. در فصل دوم حضورش در اسکرا بازهم این بازیکن درخشید اما دوشان صلاح دید که از این تیم خداحافظی کند.  

او پس از خداحافظی از این تیم گفت: من صد در صد خودم را در تیم گذاشتم اما متأسفانه گاهی اوقات تلاشم برای گرفتن نتیجه کافی نبود. اسکرا طرفداران بسیار خوبی دارد و من از آنان می خواهم که همیشه در کنار باشگاه خود باشند. باید بگویم که برای اوقات خوب در اسکرا از همه متشکرم.

پتکوویچ با بیان اینکه نتوانست در این تیم آنچان که می خواهد نتیجه بگیرد، ادامه داد: هم در فصل اول و هم در فصل دوم حضورم در این تیم نتیجه های خوبی گرفتیم اما احساس می کنم که می توانستیم به موفقیت های بیشتری دست یابیم. سالهاست که فعالیت های باشگاه اسکرا را دنبال می کنم و می دانم که اهداف این تیم قهرمانی است.   

این ستاره صربستانی می گوید که هنوز برای آینده اش تصمیم نگرفته است. 

او گفت: اکنون می خواهم در کنار خانواده ام باشم تا انرژی کسب کنم و سپس تصمیم در باره ادامه کار را برای خودم خواهم گرفت.

انتهای پیام