عذرخواهی مالک لیورپول از هواداران این باشگاه
عذرخواهی مالک لیورپول از هواداران این باشگاه

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، جان هنری مالک باشگاه لیورپول از هواداران این باشگاه برای تلاش برای پیوستن به سوپرلیگ اروپا عذرخواهی کرد. در دیدار اخیر لیورپول در لیگ برتر انگلیس، شاهد اعتراض‌های جالب توجهی به ایده برگزاری سوپرلیگ بودیم که توجه ها را به خود جلب کرد. جان هنری مالک باشگاه […]

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، جان هنری مالک باشگاه لیورپول از هواداران این باشگاه برای تلاش برای پیوستن به سوپرلیگ اروپا عذرخواهی کرد. در دیدار اخیر لیورپول در لیگ برتر انگلیس، شاهد اعتراض‌های جالب توجهی به ایده برگزاری سوپرلیگ بودیم که توجه ها را به خود جلب کرد.

جان هنری مالک باشگاه لیورپول گفت: من می خواهم از همه هواداران و هواداران لیورپول به دلیل ناراحتی که در ۴۸ ساعت گذشته به آنها وارد کرده ام عذرخواهی کنم. باید گفت که این پروژه بدون حمایت طرفداران هرگز زنده نمی ماند. در آن ۴۸ ساعت، شما کاملاً روشن کردید که این پروژه زنده نخواهد ماند. من می خواهم از یورگن کلوپ، بیلی هوگان مدیرعامل باشگاه، بازیکنان و همه کسانی که در لیورپول سخت تلاش می کنند تا هواداران ما افتخار کنند، عذرخواهی کنم. آنها هیچ مسئولیتی در قبال اتفاقات ندارند. در این شرایط آنها بیش از حد ناخواسته بیشترین آسیب را دیدند. آنها باشگاه شما را دوست دارند و برای افتخارآفرینی شما هر روز تلاش می کنند. باز هم متأسفم و من تنها کسی هستم که مسئول این اتفاقات است که طی چند روز گذشته به وجود آمد. این چیزی است که من فراموش نمی کنم و این قدرتی را نشان می دهد که هواداران امروز دارند و به حق در آینده خواهند داشت.

او در ادامه گفت: اگر یک مورد در ورزش وجود داشته باشد که این بیماری همه گیر به خوبی  نشان داده است، نقش مهم هواداران است. این را می توان در هر استادیوم خالی مشاهده کرد. بدون هواداران، فوتبال روح ندارد. این یک سال فوق العاده سخت برای همه ما بوده است. عملا هیچ‌کس بی تأثیر نماند. مهم است که خانواده فوتبال لیورپول متحد و متعهد به آنچه در سراسر جهان از شما دیده ایم باقی بمانند. من می توانم به شما قول بدهم که تمام تلاش خود را برای تسهیل این کار انجام خواهم داد.

لیورپول کار سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد و ممکن است نتواند فصل بعد در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد و ضرر هنگفتی ببیند.

انتهای پیام