صعود منچستریونایتد و ویارئال به فینال لیگ اروپا ۲۰۲۱
صعود منچستریونایتد و ویارئال به فینال لیگ اروپا ۲۰۲۱

به گزارش ایسنا، دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا با برگزاری دو دیدار به پایان رسید. در یکی از بازیها منچستریونایتد که با برتری ۶ بر ۲  در دیدار رفت برابر رم، خیالش تا حد زیادی برای صعود به فینال راحت بود، در ورزشگاه المپیکو به مصاف حریف خود رفت و توانست در نیمه […]

به گزارش ایسنا، دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا با برگزاری دو دیدار به پایان رسید.

در یکی از بازیها منچستریونایتد که با برتری ۶ بر ۲  در دیدار رفت برابر رم، خیالش تا حد زیادی برای صعود به فینال راحت بود، در ورزشگاه المپیکو به مصاف حریف خود رفت و توانست در نیمه نخست با تک گل ادینسون کاوانی از حریف خود پیش بیفتد.

در نیمه دوم رم توانست دو بار به گل برسد. ادین ژکو و برایان کریستانته دو بار گلزنی کردند ولی بار دیگر ادینسون کاوانی توانست گلزنی کند و بازی ۲ بر ۲ مساوی شود.این پایان کار نبود و زالوسکی گل سوم رم را نیز در دقیقه ۸۳ به ثمر رساند تا رم دیدار برگشت را ۳ بر ۲ برنده شود ولی یونایتد با برتری ۸ بر ۵ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت راهی دیدار نهایی شود.

در دیگر دیدار آرسنال در خانه به دیدار ویارئال رفت و نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دیدار رفت ویارئال ۲ بر یک در خانه به برتری رسیده بود و به همین خاطر تلاش زیادی کرد تا از برتری خود مراقبت کند و موفق به این کار نیز شد تا این دیدار بدون گل خاته یابد و ویارئال به دلیل برد دو بر یک در دیدار رفت، راهی دیدار نهایی شود.

به این ترتیب دو تیم منچستریونایتد و ویارئال دیدار نهایی لیگ اروپا در سال ۲۰۲۱ را برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام