زد و خورد بازیکنان و هواداران بعد از سقوط شالکه
زد و خورد بازیکنان و هواداران بعد از سقوط شالکه

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، بعد از سقوط تیم شالکه به بوندسلیگای ۲ که با شکست برابر آرمینیا بیله فیلد قطعی شد، هواداران با هجوم به ورزشگاه با بازیکنان درگیر شدند. شالکه بعد از ۳۰ سال بازی در سطح نخست فوتبال آلمان و حتی حضور در لیگ قهرمانان، فصل بعد در دسته […]

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، بعد از سقوط تیم شالکه به بوندسلیگای ۲ که با شکست برابر آرمینیا بیله فیلد قطعی شد، هواداران با هجوم به ورزشگاه با بازیکنان درگیر شدند.

شالکه بعد از ۳۰ سال بازی در سطح نخست فوتبال آلمان و حتی حضور در لیگ قهرمانان، فصل بعد در دسته پایین‌تر بازی خواهد کرد. هواداران که از این وضعیت ناراحت بودند به ورزشگاه هجوم بردند و بعد از دیدار با بازیکنان درگیر شدند که گزارش شده است چندین بازیکن تیم مورد ضرب و شتم قرار گرفتد.

باشگاه با محکوم کردن این حمله اعلام کرد عده‌ای از هواداران خارج از حد خود، به بازیکنان حمله کردند و وضعیتی ایجاد کردند که تیم با مشکل مواجه شود. با تمام ناامیدی قابل درک و عصبانیت از سقوط به بوندس لیگا ۲  باید اتحاد خودمان را حفظ کنیم.

پلیس در گزارش خود آورده است به یک‌باره عده زیادی از هواداران با بازیکنان درگیر شدند و عده‌ای اقدام به پرتاب تخم مرغ کردند و عده‌ای نیز با لگد زدن به بازیکنان، باعث ایجاد یک درگیری گسترده شدند.

شالکه در این فصل با بحران زیادی روبه‌رو بود و حتی قبل از داربی روهر با بوروسیادورتموند نیز این اتفاق رخ داد و هواداران و بازیکنان با هم درگیر شدند. شالکه که فصل ناامیدکننده‌ای را سپری کرد در قعر جدول رده‌بندی لیگ قرار گرفت و به دسته پایین‌تر سقوط کرد.

انتهای پیام