رسیدگی به ۹۲ درصد از پرونده‌های معوق در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد
رسیدگی به ۹۲ درصد از پرونده‌های معوق در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری میزان – رسیدگی به پرونده‌های معوق یکی از سیاست‌های مهم دستگاه قضایی به منظور کاهش موجودی‌ها و به نتیجه رساندن پرونده‌های رسوبی است. دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای اجرای دستورالعمل رئیس قوه قضاییه در خصوص رسیدگی به پرونده‌های معوق، در ۱۱ ماهه سال گذشته ۹۲ درصد از پرونده‌های معوق را به سرانجام […]

خبرگزاری میزان – رسیدگی به پرونده‌های معوق یکی از سیاست‌های مهم دستگاه قضایی به منظور کاهش موجودی‌ها و به نتیجه رساندن پرونده‌های رسوبی است.

دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای اجرای دستورالعمل رئیس قوه قضاییه در خصوص رسیدگی به پرونده‌های معوق، در ۱۱ ماهه سال گذشته ۹۲ درصد از پرونده‌های معوق را به سرانجام رساند.

تکریم ارباب رجوع یکی از مهم‌ترین محور‌های فعالیت دستگاه قضایی در دوران تحول محسوب می‌شود. در همین جهت دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به برگزاری ملاقات‌های مردمی با مسئولان قضایی به صورت هفتگی کرده است.

بیشتر بخوانید:

تعداد ملاقات‌های مردمی انجام شده توسط مسئولان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۴ هزار و ۳۹۷ مورد در ۱۱ ماهه سال گذشته بوده است.

همچنین، تعداد پرونده‌های کثیرالشاکی که در سال گذشته در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد رسیدگی شده، ۲۶ پرونده بوده است.

انتهای پیام/