رسیدگی به درخواست‌های حقوقی بیش از ۵۳۰۰ شهروند در دیدار با مقامات قضایی قزوین
رسیدگی به درخواست‌های حقوقی بیش از ۵۳۰۰ شهروند در دیدار با مقامات قضایی قزوین

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در گفتگو با میزان از دیدار ۵۳۹۸ شهروند این استان با مقامات قضایی با هدف رفع مشکلات حقوقی خبر داد. رئیس کل دادگستری قزوین با بیان اینکه این دیدار‌ها که از تیرماه سال ۹۹ تا پایان بهمن سال گذشته در مرکز استان قزوین و ۱۶ شهرستان و بخش با مسئولین قضایی […]

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در گفتگو با میزان از دیدار ۵۳۹۸ شهروند این استان با مقامات قضایی با هدف رفع مشکلات حقوقی خبر داد.

رئیس کل دادگستری قزوین با بیان اینکه این دیدار‌ها که از تیرماه سال ۹۹ تا پایان بهمن سال گذشته در مرکز استان قزوین و ۱۶ شهرستان و بخش با مسئولین قضایی صورت گرفته است، گفت: در این دیدار‌ها افراد مشکلات حقوقی خود را مطرح و دستورات لازم جهت رفع این مشکلات از سوی روسای دادگستری‌ها و داگاه‌ها و دادستان‌های هر شهرستان صادر شده است.

وی ادامه داد: مقام قضایی جهت حل گرفتاری‌های حقوقی مردم باید همیشه در دسترس بوده و چاره اندیشی کند، اینکه رئیس دادگستری شهرستان، دادگاه بخش و دادستانی صرفا پشت میز به بررسی پرونده‌ها اقدام کند، کار مدیریتی صورت نگرفته است، یکی از وظایف اصلی این دستگاه شنیدن صدای دادخواهی و اقدام جهت مرتفع کردن مشکلات مردم است.  

انتهای پیام/