حاج محمدی: زندانبانان با حمایت خانواده‌های خود خدمات مطلوب تری ارائه خواهند داد
حاج محمدی: زندانبانان با حمایت خانواده‌های خود خدمات مطلوب تری ارائه خواهند داد

خبرگزاری میزان – طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان‌های کشور؛ محمدمهدی حاج محمدی در دیدار‌های جداگانه با حضور در منزل ۲ تن از همکاران زندان‌های استان لرستان از تلاش‌های آنان تقدیر کرد. وی در این دیدار‌ها ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو اظهار داشت: همگان به سختی کار زندانبانی واقف هستند و انصافا […]

خبرگزاری میزان – طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان‌های کشور؛ محمدمهدی حاج محمدی در دیدار‌های جداگانه با حضور در منزل ۲ تن از همکاران زندان‌های استان لرستان از تلاش‌های آنان تقدیر کرد.

وی در این دیدار‌ها ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو اظهار داشت: همگان به سختی کار زندانبانی واقف هستند و انصافا تلاش مضاعفی از سوی این عزیزان را شاهد هستیم که ضرورت دارد مورد قدردانی قرار گیرند.

عضو شورای عالی قضایی کشور با مهم بر شمردن نقش خانواده در افزایش توان همکاران اظهار داشت: ایجاد فضای مناسب و صمیمی در خانواده می‌تواند همکاران ما را در اجرای وظایف خود به توفیق برساند و لذاما از خانواده این عزیزان قدردانی می‌کنیم.

رئیس سازمان زندان‌ها بیان داشت: شاید مهمترین حسن کار زندانبانی این باشد که سبب می‌شود ما قدر زندگی‌های خود را بیشتر بدانیم و این جای شکرگزاری دارد که از یک کانون گرم برخوردار هستیم.

حاج محمدی تصریح کرد:زندانبان متعهد تلاش می‌کند تا مددجو، شرافتمندانه به آغوش خانواده برگردد و این یک فرصت گرانبها است.

گفتنی است در این دیدار‌ها که در فضایی صمیمی برگزار شد اعضای خانواده همکاران از حضور ریاست سازمان در منازل خود قدردانی کردند.

انتهای پیام/