تقدیر سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از افسر فداکار نیروی انتظامی
تقدیر سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از افسر فداکار نیروی انتظامی

خبرگزاری میزان – سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از افسر فداکار نیروی انتظامی که در جریان آتش گرفتن یک دستگاه کامیون به همراه چند سرباز، جان راننده را نجات داده بود، تقدیر کرد. در آخرین پنج شنبه سال ۱۳۹۹ به‌دنبال وقوع حادثه در محور سیرجان – بندرعباس، یک دستگاه کامیون کشنده دچار حریق شده و راننده […]

خبرگزاری میزان – سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از افسر فداکار نیروی انتظامی که در جریان آتش گرفتن یک دستگاه کامیون به همراه چند سرباز، جان راننده را نجات داده بود، تقدیر کرد.

در آخرین پنج شنبه سال ۱۳۹۹ به‌دنبال وقوع حادثه در محور سیرجان – بندرعباس، یک دستگاه کامیون کشنده دچار حریق شده و راننده آن در میان شعله‌های آتش گرفتار می‌شود.

ستوانیکم نبی زیدآبادی معاون پاسگاه انتظامی گلستان شهرستان سیرجان به همراه سربازان خود با اقدامی شجاعانه به دل آتش می‌زنند و با زحمت فراوان جان راننده را تا قبل از رسیدن نیرو‌های امدادی نجات می‌دهند.

به منظور پاسداشت این اقدام شجاعانه، محمود اسدی زیدآبادی رئیس دادسرای نظامی سیرجان به همراه سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان، بهاالدینی فرماندار و سرهنگ ایران نژاد فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با حضور در پاسگاه انتظامی گلستان از این افسر فداکار تجلیل کردند.

رئیس دادسرای نظامی سیرجان ضمن ابلاغ سلام گرم و صمیمانه رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور به ستوان زیدآبادی و سربازان پاسگاه انتظامی گلستان با اهدای لوح تقدیر از اقدام ارزشمند و انسان دوستانه این افسر نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد.

فیلم این فداکاری بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت.

اسدی همچنین با حضور در کنار یکی از گشت‌های پلیس راه مستقر در محور سیرجان – بندرعباس ضمن تبریک سال نو به مأموران انتظامی، از نزدیک بر نحوه عملکرد آنان نظارت و از زحماتشان تشکر کرد.

انتهای پیام/