تشکیل کمیته تعاملی در استان‌ها برای کمتر شدن ترس و ریسک مدیران
تشکیل کمیته تعاملی در استان‌ها برای کمتر شدن ترس و ریسک مدیران

دکتر سید موسی خادمی امروز دهم فروردین در اولین جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس قوه قضاییه در سالن اجلاس جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: لرستان در دوران جنگ تحمیلی نتوانست به توسعه برسد. وی بیان کرد: لرستان در دوران سازندگی با توجه به اینکه استان دوم آسیب‌دیده از جنگ بود […]

دکتر سید موسی خادمی امروز دهم فروردین در اولین جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس قوه قضاییه در سالن اجلاس جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: لرستان در دوران جنگ تحمیلی نتوانست به توسعه برسد.

وی بیان کرد: لرستان در دوران سازندگی با توجه به اینکه استان دوم آسیب‌دیده از جنگ بود دیده نشد و دچار عقب‌ماندگی تاریخی شد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه نگاه مساوی به استان‌ها بی‌عدالتی است و باید این موضوع در کشور مطرح و لرستان ویژه دیده تا جبران عقب‌ماندگی شود، بیان کرد: مردم لرستان در سرمایه‌گذاری ضعیف هستند و باید سرمایه‌گذاران به استان بیایند تا جریان اقتصادی در لرستان ایجاد شود.

وی گفت: راه توسعه لرستان بخش کشاورزی است و تحقق این مهم مستلزم تأمین آب است.

خادمی با بیان اینکه سهم زیادی در تولید آب در حوضه کرخه دارد و از این حوضه ۱۶.۵ کیلومترمربع سهم دارد، افزود: متأسفانه سهم لرستان از این میزان آب ۳.۴ درصد بوده و سهم خوزستان ۶۹.۳ درصد است.

استاندار لرستان بیان کرد: باید لرستان از امتیاز ویژه‌ای برای توسعه کشاورزی برخوردار شود.

وی بر تشکیل کمیته تعاملی در استان‌ها برای کمتر شدن ترس و ریسک مدیران تأکید کرد.

انتهای پیام