بازدید سرزده مدیرکل بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از پلیس اطلاعات و امنیت و یگان امداد انتظامی استان قم
بازدید سرزده مدیرکل بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از پلیس اطلاعات و امنیت و یگان امداد انتظامی استان قم

خبرگزاری میزان – در بازدید سرزده مدیرکل بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از پلیس اطلاعات و امنیت و یگان امداد انتظامی استان قم که صیدی رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان نیز حضور داشت، حسین نجف زاده ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان پلیس اظهار داشت: آسایش و امنیت مردم قم به ویژه در این […]

خبرگزاری میزان – در بازدید سرزده مدیرکل بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از پلیس اطلاعات و امنیت و یگان امداد انتظامی استان قم که صیدی رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان نیز حضور داشت، حسین نجف زاده ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان پلیس اظهار داشت: آسایش و امنیت مردم قم به ویژه در این ایام مدیون زحمات و خدمات شایسته شماست.

وی تصریح کرد: با توجه به موقعیت حساس شهر مقدس قم و وجود بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران و دفاتر مراجع عظام تقلید و علمای بزرگوار مسئولیت پلیس بسیار سنگین و با ارزش بوده و اجر اخروی مضاعفی دارد.

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان قضایی نیرو‌های مسلح نحوه برخورد پلیس را نماد نظام جمهوری اسلامی برشمرد و افزود: ضمن حضور فعال در صحنه‌های مختلف، اقدامات و برخورد‌ها حساب شده و با رعایت موازین قانونی و شرعی و مراعات حقوق شهروندی صورت پذیرد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت قم نیز از تعامل و پشتیبانی مؤثر و سازنده سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان تشکر کرد.

وی با ارائه گزارشی از آمار و عملکرد پلیس اطلاعات و امنیت قم در تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۰ با دوره مشابه در سال ۱۳۹۹ گفت: با تلاش شبانه‌روزی کارکنان خدوم و رهنمود‌های فرمانده انتظامی استان قم، این معاونت در سال ۱۳۹۹ موفق به کسب رتبه اول جشنواره مالک اشتر نیرو‌های مسلح کشور شد.

همچنین جانشین یگان امداد انتظامی استان قم در گزارشی از اقدامات کارکنان این یگان گفت: اراذل و اوباش در چهارشنبه سوری خسارت‌هایی به تجهیزات موتوری یگان وارد آوردند که تمامی آنان تحت تعقیب قرار گرفتند و بازداشت شدند.

وی تأکید کرد: این یگان جهت انجام هرچه بهتر مأموریت‌های محوله نیازمند حمایت قضایی و قانونی بیشتری است.

در پایان مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان قم از قسمت‌های مختلف پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان و یگان امداد بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/