بازدید استاندار آذربایجان شرقی از روند تأمین و توزیع میوه شب عید/ لزوم نظارت جدی بر عرضه میوه با کیفیت و قیمت مناسب به مردم
بازدید استاندار آذربایجان شرقی از روند تأمین و توزیع میوه شب عید/ لزوم نظارت جدی بر عرضه میوه با کیفیت و قیمت مناسب به مردم

استاندار آذربایجان شرقی به منظور بررسی وضعیت تأمین و توزیع میوه شب عید، به همراه مسئولان دستگاه‌های مربوطه، از دو انبار میوه در تبریز بازدید و دستورهای لازم را برای عرضه میوه با کیفیت و قیمت مناسب به مردم صادر کرد. عابدین خرّم در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران، گفت: کمبودی از نظر میوه […]

استاندار آذربایجان شرقی به منظور بررسی وضعیت تأمین و توزیع میوه شب عید، به همراه مسئولان دستگاه‌های مربوطه، از دو انبار میوه در تبریز بازدید و دستورهای لازم را برای عرضه میوه با کیفیت و قیمت مناسب به مردم صادر کرد.

عابدین خرّم در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران، گفت: کمبودی از نظر میوه در استان نداریم و نیاز مردم به اندازه کافی خریداری و در انبارها ذخیره شده است.
 
وی افزود: مهم‌ترین بحث در تأمین میوه شب عید، کیفیت و قیمت آن است که گروه‌های بازرسی باید به طور دقیق نظارت کنند تا میوه با قیمت مصوب و کیفیت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد.
 
خرّم اظهار داشت: کار آماده‌سازی و سورتینگ میوه در انبارها از امروز انجام می‌شود و میوه شب عید از روز جمعه به تدریج وارد میادین توزیع شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
 
استاندار آذربایجان شرقی در این بازدید با توضیحات مسئولان جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در جریان روند تأمین و توزیع میوه شب عید قرار گرفت و دستورهای لازم را برای عرضه میوه با کیفیت و قیمت مناسب به مردم صادر کرد.