به گزارش قلم پرس، دکتر بهمن نقی‌پور در حاشیه بازدید از منطقه حاشیه نشین ترلان دره‌سی اظهار داشت: طی بازدیدهایی که با حضور شهردار تبریز و دکتر پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی انجام شد، طرح‌های بهداشت و درمان در مناطق محروم مورد بررسی قرار گرفت. وی افزود: با توجه به اینکه در برخی […]

به گزارش قلم پرس، دکتر بهمن نقی‌پور در حاشیه بازدید از منطقه حاشیه نشین ترلان دره‌سی اظهار داشت: طی بازدیدهایی که با حضور شهردار تبریز و دکتر پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی انجام شد، طرح‌های بهداشت و درمان در مناطق محروم مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه در برخی مناطق محروم دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مرکز پزشکی رسمی نداشته و تنها درمانگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی مرکز پزشکی شیخ الرئیس و برخی کلینیک‌های رسمی در برخی مناطق شهر است به دنبال اجرای طرحی با مشارکت شهرداری تبریز در مناطق حاشیه‌نشین هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: تلاش داریم کلینیک‌های ویژه دانشگاه در نقاط محروم مسقر شوند و ضمن تسهیل در دسترسی ساکنان مناطق حاشیه‌نشین به موضوع بهداشت و درمان و کاهش هزینه‌های رفت و آمد، مشکلات ترافیکی درون شهری تا حدودی رفع شود.

وی ادامه داد: طرح‌های مطرح شده در سه فاز اجرا خواهد شد که در فاز اول طی بازدیدهایی که به همراه شهردار تبریز انجام شد گفت و گوهایی مطرح شده و شهردار تبریز برای همکاری در اجرای این طرح‌ها اعلام آمادگی کرد.