به گزارش قلم پرس از تبریز، سردار عباسقلیزاده در دیدار با شورای سیاستگذاری بسیج رسانه استان اظهار داشت: امروز جامعه ما در مسائل مختلف به اقناع سازی نیاز دارد و رسانه بزرگترین ابزار برای اقناع افکار عمومی است.  فرمانده سپاه عاشورا افزود: رسانه نباید انفعالی عمل کند. انفعال رسانه در واقع میدان دادن به رسانه […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، سردار عباسقلیزاده در دیدار با شورای سیاستگذاری بسیج رسانه استان اظهار داشت: امروز جامعه ما در مسائل مختلف به اقناع سازی نیاز دارد و رسانه بزرگترین ابزار برای اقناع افکار عمومی است. 

فرمانده سپاه عاشورا افزود: رسانه نباید انفعالی عمل کند. انفعال رسانه در واقع میدان دادن به رسانه های معاند خواهد بود. از این رو رسانه های استان برای تقویت وحدت ملی، افزایش امید و همچنین پیگیری مطالبات مردم باید نقش خود را به بهترین شکل ایفا کند. 

سردار عباسقلیزاده با ابراز رضایت از مشی رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های برخط استان گفت: رسانه‌های استان همواره همراه و همگام با سیاست‌های کلی نظام و انقلاب بوده‌اند. 

وی اصحاب رسانه را به هوشمندی و عدم خودسانسوری توصیه کرده و گفت: در مقابل دشمنی که به کمتر از نابودی نظام و کشور راضی نمی‌شود، باید مسئولانه و از موضع فعال با حوادث و رویدادها مواجه شوید.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر ضرورت تقویت رسانه و تولید محتوا گفت: رسانه ها و فعالان فضای مجازی استان باید ذائقه مخاطب را بشناسند و هدفمند عمل کنند.

سردار عباسقلیزاده با اشاره به ایام شهادت سردار سلیمانی گفت: حاج قاسم نفوذ و تاثیر عجیبی در بین رزمندگان و فرماندهان جبهه مقاومت داشت. به زبان عربی کاملاً مسلط بود و بشدت مسائل امنیتی را رعایت می کرد. کاملاً مورد احترام فرماندهان روسی و سوری بود. اعجاز درایت و شجاعت سردار سلیمانی موجب پیشرفت مقاومت و عقب زدن دشمن در همه جبهه‌های درگیری شد.

انتهای پیام/