اصغری مقدم: دنبال رتبه بالا در جدول هستیم نه صرفا قهرمانی
اصغری مقدم: دنبال رتبه بالا در جدول هستیم نه صرفا قهرمانی

جواد اصغری‌مقدم سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل کراپ الوند به ایسنا گفت: قابل پیش‌بینی بود که بازی سختی داشته باشیم اما ما می خواستیم روند خوب بازی های خانگی خود را حفظ کنیم و البته که محدودیت نفری داریم. ما با ۵، ۶ بازیکن در هر […]

جواد اصغری‌مقدم سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل کراپ الوند به ایسنا گفت: قابل پیش‌بینی بود که بازی سختی داشته باشیم اما ما می خواستیم روند خوب بازی های خانگی خود را حفظ کنیم و البته که محدودیت نفری داریم. ما با ۵، ۶ بازیکن در هر بازی به میدان می رویم.

وی افزود: کراپ یک تیم فوق‌العاده نشان داد که اگرچه سال اول حضورش در لیگ‌ برتر است اما بازیکنانی با تجربه و کادر فنی و مدیریتی خوبی دارد که از آنها یک تیم قابل احترام ساخته است.

سرمربی سن‌ایچ ادامه داد: در این بازی علی‌رغم اینکه هم ما و هم کراپ موقعیت داشتیم ولی روز خوب هر دو گلر تیم‌ها و بی‌دقتی بازیکنان دو تیم بود که در نهایت ما توانستیم بازی را مدیریت کنیم و بازی را ۲ بر یک تمام کنیم. حقیقتا هر دو تیم شانس برای سه امتیاز داشتند.

اصغری‌مقدم که تیمش در صدر جدول لیگ برتر فوتسال قرار دارد در مورد شانس قهرمانی تاکید کرد: به نظرم وقتی که وارد شش تیم نهایی شدیم کار اصلی‌مان را انجام دادیم. در این دور تصمیم باشگاه این بوده که هر چقدر بتوانیم رتبه بهتری را کسب کنیم. حالا خدا بخواهد رتبه به رتبه بالا می‌رویم.

وی افزود: ما در پایان لیگ دنبال رتبه برتر هستیم و البته که جدول جوری است که با یک برد همه تیم‌ها بالا و پایین می شوند. به عقیده من شانس اول و دوم قهرمانی امسال، مس سونگون و گیتی‌پسند هستند و ما و کراپ برای سوم و چهارمی تلاش می‌کنیم و تا جایی که بتوانیم دنبال رتبه بالاتریم.

انتهای پیام