اشتغال ۸۰ درصدی اولویت زندان‌های استان فارس در سال ۱۴۰۰
اشتغال ۸۰ درصدی اولویت زندان‌های استان فارس در سال ۱۴۰۰

اسحاق ابراهیمی در گفت‌وگو با میزان گفت: مقام معظم رهبری سال ۱۴۰۰ را سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری کردند و همه ما باید تلاش کنیم در جهت نیل به این شعار با توجه با پتانسیل‌های موجود در سطح زندان‌های استان گام‌های مضاعف برداریم. مدیرکل زندان‌های استان فارس ادامه داد: سال ۱۴۰۰ زندان‌های استان […]

اسحاق ابراهیمی در گفت‌وگو با میزان گفت: مقام معظم رهبری سال ۱۴۰۰ را سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری کردند و همه ما باید تلاش کنیم در جهت نیل به این شعار با توجه با پتانسیل‌های موجود در سطح زندان‌های استان گام‌های مضاعف برداریم.

مدیرکل زندان‌های استان فارس ادامه داد: سال ۱۴۰۰ زندان‌های استان فارس باید اشتغال ۸۰ درصدی زندانیان که ریاست سازمان زندان‌های کشور مدنظر دارند را با تلاش همکاران در سطح زندان‌های استان محقق کنیم.

اسحاق ابراهیمی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته با همت خیرین بیش از ۷ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند زندانیان زیرپوشش انجمن‌های حمایت زندانیان توزیع شده است، تاکید کرد: از ابتدای سال جاری نیز تعداد ۳۵۰۰بسته به ارزش ریالی هر بسته ۴میلیون ریال بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است و این حمایت‌ها همچنان تداوم دارد.

انتهای پیام/