آیت‌الله رییسی: گزارش‌های مستند در خصوص مفاسد اداری به سازمان بازرسی ارائه شود
آیت‌الله رییسی: گزارش‌های مستند در خصوص مفاسد اداری به سازمان بازرسی ارائه شود

بنابه گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، در جریان سفر آیت‌الله رییسی به استان لرستان نمایشگاه مسائل و مشکلات اولویت‌دار این استان با حضور رییس قوه قضاییه و رییس سازمان بازرسی کل کشور، استاندار و رییس کل دادگستری لرستان برگزار شد. در این نمایشگاه مشکلات برخی از واحد‌های تولیدی و کارخانجات تعطیل‌شده استان لرستان مطرح شد و […]

بنابه گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، در جریان سفر آیت‌الله رییسی به استان لرستان نمایشگاه مسائل و مشکلات اولویت‌دار این استان با حضور رییس قوه قضاییه و رییس سازمان بازرسی کل کشور، استاندار و رییس کل دادگستری لرستان برگزار شد.

در این نمایشگاه مشکلات برخی از واحد‌های تولیدی و کارخانجات تعطیل‌شده استان لرستان مطرح شد و مقامات استانی نظرات خود را در خصوص راهکار‌های رفع این مشکلات بیان کردند.

رییس قوه قضاییه در این نمایشگاه بر تسریع در رسیدگی قضایی به پرونده‌های واحد‌های تولیدی تاکید کرد و از رییس کل دادگستری لرستان خواست که در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات این واحد‌های تولیدی اقدامات لازم را انجام دهد.

آیت‌الله رییسی با بیان اینکه مفاسد اداری جلوی چشم مردم قرار دارد، گفت: ضرورت دارد که گزارش‌های مستند در خصوص مفاسد اداری به سازمان بازرسی ارائه شود.

رییس دستگاه قضا همچنین تصریح کرد: هیچ مدیری نباید وجود فساد در اداره زیرمجموعه خود را بپذیرد.

انتهای پیام/