سلفی مهدوی کیا با مورینیو + عکس
سلفی مهدوی کیا با مورینیو + عکس

مهدی مهدوی كيا براي حضور در تيم ستارگان دنيا به مكزيك رفت و با سرمربي اين تيم عكس سلفي انداخت. مهدی مهدوی‌کیا که برای شرکت در شصت و ششمین کنگره فیفا به مکزیکو سیتی به مکزیک سفر کرده است بعد از صرف صبحانه در کنار برترین‌های فوتبال جهان با آنها به موزه فوتبال مکزیک رفت. […]

مهدی مهدوی كيا براي حضور در تيم ستارگان دنيا به مكزيك رفت و با سرمربي اين تيم عكس سلفي انداخت.

مهدی مهدوی‌کیا که برای شرکت در شصت و ششمین کنگره فیفا به مکزیکو سیتی به مکزیک سفر کرده است بعد از صرف صبحانه در کنار برترین‌های فوتبال جهان با آنها به موزه فوتبال مکزیک رفت.

او که دو روز در کنار چهره‌های نامداری همچون رونالدینیو، مارسل دسايي، میشل سالگادو، لوئیس فيگو، کلارن سيدورف، فابیو كاناوارو، پردراگ مياتوويچ، دیمیتریو آلبرتيني، فرناندو هيرو، ناكاتا و …. حضور دارد، قرار است در مسابقه دوستانه‌ای هم با این نفرات به مربیگری خوزه مورینیو مقابل ستاره‌های مکزیک شرکت کند.

مهدوی‌کیا و ناکاتا تنها نمایندگان قاره آسیا در کنگره فیفا و تیم ستاره‌های جهان هستند.

 

ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو، سرمربی مشهور اهل کشور پرتغال است. وی در انگلیس یک‌بار خود را «خاص» نامید و از آن زمان به بعد، مطبوعات انگلیس به وی لقب «آقای خاص» دادند، وی در حال حاضر هدايت تيم منتخب جهان را برعهده دارد.

مهدی مهدوی‌کیا، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران و سفیر کنونی قاره آسیا در فوتبال پایه است. او در باشگاه‌های بانک ملی، پرسپولیس، بوخوم و هامبورگ، اینتراخت فرانکفورت آلمان و داماش گیلان بازی کرده‌است. او در سال ۲۰۰۳ از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بازیکن برتر فوتبال آسیا شناخته شد. هواداران هامبورگ به او لقب موشک ایرانی داده بودند. مهدوی‌کیا در نظرخواهی فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال جهان در ابتدای سال ۲۰۱۰ به عنوان بیست و هفتمین بازیکن محبوب جهان انتخاب شد.

مهدوی کیا