۳۰ هزار پرونده معلق در شهرداری تبریز!
۳۰ هزار پرونده معلق در شهرداری تبریز!

به گزارش قلم پرس از تبریز، روح الله رشیدی امروز در جلسه شورای شهر تبریز اظهار داشت: دفترچه‌ای که از تعرفه قرار است منتشر شود، پیچیده بوده و باید در سال‌های گذشته ساده‌سازی فرمول‌ها انجام می‌شد که متاسفانه رخ نداده و بهتر است این مهم انجام شود. وی افزود: به نظرم بهتر است جلسات متعددی […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، روح الله رشیدی امروز در جلسه شورای شهر تبریز اظهار داشت: دفترچه‌ای که از تعرفه قرار است منتشر شود، پیچیده بوده و باید در سال‌های گذشته ساده‌سازی فرمول‌ها انجام می‌شد که متاسفانه رخ نداده و بهتر است این مهم انجام شود.

وی افزود: به نظرم بهتر است جلسات متعددی در خصوص بررسی تعرفه عوارض محلی داشته باشیم تا این مهم به سرانجام برسد.

رشیدی گفت: ما در قبال مردم پاسخگو هستیم و باید در خصوص تعرفه عوارض محلی اطلاعات جامع و کامل داشته باشیم و به همه توضیحات لازم را ارائه دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بهتر است ابتدا منابع مصرفی را مشخص و سپس وضعیت درآمدی را تعیین کنیم، اگر رویکرد ما انقباضی است اول هزینه‌ها را پایین بیاوریم.

رشیدی در بخشی هم بیان کرد: دفترچه‌ای که از تعرفه قرار است منتشر شود، پیچیده بوده و باید در سال‌های گذشته ساده‌سازی فرمول‌ها انجام می‌شد که متاسفانه رخ نداده است.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز یادآور شد: بیش از ۳۰ هزار پرونده تعیین تکلیف نشده و معلق مانده است.

تعرفه عوارض محلی سال ۱۴۰۱ در جلسات علنی شورای شهر تبریز بررسی شود

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز بیان کرد: بهتر است تعرفه عوارض محلی سال ۱۴۰۱ در جلسات علنی بررسی شود.

 حکیمه غفوری در خصوص جلسات بررسی تعرفه عوارض محلی سال ۱۴۰۱ بیان کرد: به نظر من برگزاری این جلسات در کمیسیون‌ها و سپس صحن علنی منجربه از دست رفتن زمان خواهد شد.

وی در ادامه ابراز کرد: پیشنهادم این است که به جای کمیسیون‌ها هر روز جلساتی درصحن علنی داشته‌ باشیم که هم نظرات تجمیع شود و هم در زمان صرفه‌جویی شود.

گفتنی است بررسی تعرفه عوارض محلی سال ۱۴۰۱ با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در جلسات فوق‌العاده طی روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/