کلاهبردار فضای مجازی در تبریز دستگیر شد
کلاهبردار فضای مجازی در تبریز دستگیر شد

به گزارش قلم پرس، سرهنگ محسن محمودی روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: طی روزهای اخیر تعدادی از همشهریان با مراجعه به پلیس فتا در تبریز مطرح کردند که در سایت‌های خرید و فروش اثاثیه منزل از جمله یخچال و کولر، قبل از رؤیت و دریافت کالا اقدام به پرداخت بیعانه و واریز […]

به گزارش قلم پرس، سرهنگ محسن محمودی روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: طی روزهای اخیر تعدادی از همشهریان با مراجعه به پلیس فتا در تبریز مطرح کردند که در سایت‌های خرید و فروش اثاثیه منزل از جمله یخچال و کولر، قبل از رؤیت و دریافت کالا اقدام به پرداخت بیعانه و واریز پول کرده‌اند.

وی ادامه داد: این همشهریان که تعداد آنها تاکنون به ۲۰ نفر رسیده است اعلام کردند که به میزان حدود ۴۰ میلیون تومان مورد کلاهبرداری قرار گرفته و با وجود پرداخت بیعانه کالا دریافت نکرده‌اند.

رئیس پلیس فتای استان افزود: کارشناسان با هماهنگی دادستانی و دستگاه‌های قضائی این کلاهبرداری را به صورت فنی و علمی بررسی کردند که در نهایت کلاهبردار دستگیر و به چنگ قانون افتاد.

سرهنگ محمودی گفت: شهروندان قبل از رؤیت و دریافت کالا، واریزی به حساب اشخاص حقیقی و حقوقی نداشته باشند و برای دریافت مشاوره با مرکز فوریت‌های سایبری با شماره ۰۹۶۳۸۰ تماس بگیرند.