چرا باشگاه تراکتور وارد بورس نشد؟
چرا باشگاه تراکتور وارد بورس نشد؟

مالک باشگاه تراکتور دلایل عدم ورود این باشگاه به بورس را بیان کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدرضا زنوزی در خصوص ورود تراکتور به بورس، گفت: یک‌سری کارهای زیرساختی برای تراکتور انجام می‌دهیم و ورود به بورس را متوقف کرده‌ایم. تولید یکی از کارها همین خرید سهام معادن و شرکت‌ها است. البته طبق قوانین، […]مالک باشگاه تراکتور دلایل عدم ورود این باشگاه به بورس را بیان کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدرضا زنوزی در خصوص ورود تراکتور به بورس، گفت: یک‌سری کارهای زیرساختی برای تراکتور انجام می‌دهیم و ورود به بورس را متوقف کرده‌ایم. تولید یکی از کارها همین خرید سهام معادن و شرکت‌ها است. البته طبق قوانین، باشگاه‌ها نمی‌توانند بیش از ۲۰ درصد سهام یک شرکت را خریداری کنند. همچنین مگا اپلیکیشن باشگاه که اپلیکیشن‌های دیگر را در خود جای داده، به زودی آغاز به کار خواهد کرد. ما در گذشته به اهداف‌مان در خصوص اپلیکیشن دست نیافته بودیم، ولی اینبار شاهد کار متفاوت‌تر خواهیم بود که فاز اول آن با بلیت فروشی هواپیما، قطار و … آغاز می‌شود. 

زنوزی خاطرنشان کرد: سهام دو باشگاه تهرانی را در بورس عرضه کرده‌اند و اکنون با مشکل مواجه شده‌اند. البته ما می‌خواستیم پس از تعریف منابع درآمدی برای تراکتور، سهام باشگاه را در بورس عرضه کنیم. اگر حمایت بخش دولتی نباشد، ارزش سهام باشگاه‌‌های مذکور بیش از این افت می‌کند.

مالک باشگاه تراکتور در خصوص تیم‌داری رخش خودرو در لیگ سه، مطرح کرد: باتوجه به حمایت‌مان از تراکتور، قوانین AFC اجازه نمی‌دهد تیم دیگری در لیگ برتر و دسته یک داشته باشیم. به همین دلیل رخش خودرو در لیگ‌های پایین‌تر حضور دارد و هدف‌مان انجام وظایف اجتماعی و سرمایه‌گذاری در راستای کشف استعدادهای این مرز و بوم است.

پایان پیام/۶۰۰۱۷