پیوست فرهنگی شهر جدید سهند بر چه مبنای خواهد بود
پیوست فرهنگی شهر جدید سهند بر چه مبنای خواهد بود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: پیوست فرهنگی شهر جدید سهند در حوزه مدیریت شهری با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب تدوین می‌شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، طی جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و رئیس دانشگاه پیام‌نور آذربایجان‌شرقی، هماهنگی‌های لازم در راستای تهیه پیوست فرهنگی شهر و همچنین ایجاد […]مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: پیوست فرهنگی شهر جدید سهند در حوزه مدیریت شهری با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب تدوین می‌شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، طی جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و رئیس دانشگاه پیام‌نور آذربایجان‌شرقی، هماهنگی‌های لازم در راستای تهیه پیوست فرهنگی شهر و همچنین ایجاد فرصت مطالعاتی اساتید پیام‌نور در شهر جدید سهند انجام شد.

فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در این رابطه اظهار کرد: در راستای تفاهم نامه‌ همکاری فی مابین دانشگاه پیام نور آذربایجان‌شرقی و شرکت عمران شهر جدید سهند، پیوست فرهنگی شهر جدید سهند در حوزه مدیریت شهری با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب تدوین می‌شود.

وی، استفاده از تولیدات دانش بنیان در پروژه‌های اجرا شده در شهر جدید سهند را از دیگر برنامه‌های مشترک در راستای این تفاهم نامه عنوان کرد و گفت: برگزاری همایش و سمینار مشترک با محوریت حقوق شهروندی و همچنین برگزاری بازدیدها در قالب راهیان پیشرفت با حضور دانشجویان این دانشگاه در شهر جدید سهند از دیگر مواردی است که در راستای این تفاهم‌نامه اجرایی می‌شود.

سعیدی با اشاره به فعالیت‌های مرکز اشتغال و کارآفرینی هشت بهشت، از برخورداری زنان شاغل این مرکز از امکانات سامانه مشاغل خانگی دانشگاه پیام نور به صورت رایگان خبر داد و گفت: این امکان نیز به دنبال تفاهم نامه دو مجموعه برقرار شده تا علاوه بر حمایت از فعالیت بانوان، شاهد رونق تولید و فروش در مرکز باشیم.

وی در ادامه از ایجاد فرصت مطالعاتی برای اساتید دانشگاه پیام‌نور استان در شهر جدید سهند خبر داد و گفت: در راستای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت عمران و دانشگاه پیام‌نور، شرایط لازم فراهم می‌شود تا اساتید در سهند حاضر شده و در حوزه‌های مختلف شهری، اجتماعی، عمرانی و… مطالعات لازم را انجام دهند.

پایان پیام/