پیشرفت ۵۰ درصدی احداث بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی
پیشرفت ۵۰ درصدی احداث بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی

پیشرفت ۵۰ درصدی احداث بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی شهردار منطقه ۷ تبریز از پیشرفت ۵۰ درصدی احداث بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی خبر داد. به گزارش قلم پرس،، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی با هدف ایجاد رفاه شهروندان و توسعه امکانات در سطح محلات و پیشگیری از […]پیشرفت ۵۰ درصدی احداث بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی

شهردار منطقه ۷ تبریز از پیشرفت ۵۰ درصدی احداث بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی خبر داد.

به گزارش قلم پرس،، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: بازارچه محلی در خیابان شهید صمدی با هدف ایجاد رفاه شهروندان و توسعه امکانات در سطح محلات و پیشگیری از سفرهای داخل شهری در ابعاد ۵۰۰ مترمربع در حال احداث است.

وی اعتبار احداث این بازارچه محلی را ۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این بازارچه در ۳۲ غرفه با ابعاد سه در سه احداث خواهد شد.

شهردار منطقه ۷ ادامه داد: این اقدام در راستای اجرای طرح های محله محور و توانمند سازی محلات و جلوگیری از کاهش ترافیک شهری، توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه، در حال اجرا است.

آدی بیگ عنوان کرد: اجرای سیمان کاری دیوارهای بازارچه صمدی، تداوم عملیات اجرای بلوک سیمانی و دیوار آجری، اجرای بادبند و نبش کشی پیرامون بازارچه و خاکبرداری محوطه بازارچه از دیگر کارهای صورت گرفته  در این بازارچه است.

سازه این بازارچه، اسکلت آماده فلزی بوده و پیش بینی شده است که اطراف بازارچه محلی در ۲۰۰ متر مربع محوطه سازی و تبدیل به پیاده راه شود.