هاشمی: تیراندازان نیاز به اعزام‌های بیشتری دارند/ باید برای واکسیناسیون اقدام کرد
هاشمی: تیراندازان نیاز به اعزام‌های بیشتری دارند/ باید برای واکسیناسیون اقدام کرد

به گزارش ایسنا، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ بعد از پایان مسابقات جام جهانی هند اظهار کرد: تیراندازان ملی پوش برای حضور موفق در عرصه‌های بین المللی، آمادگی روانی و فنی و همچنین ارتقاء رنکینگ جهانی نیاز به اعزام های بیشتری دارند. وی در خصوص عملکرد تیراندازان ایران در مسابقات جام‌جهانی تیراندازی هند گفت: […]

به گزارش ایسنا، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ بعد از پایان مسابقات جام جهانی هند اظهار کرد: تیراندازان ملی پوش برای حضور موفق در عرصه‌های بین المللی، آمادگی روانی و فنی و همچنین ارتقاء رنکینگ جهانی نیاز به اعزام های بیشتری دارند.

وی در خصوص عملکرد تیراندازان ایران در مسابقات جام‌جهانی تیراندازی هند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا همه کشورها در این رقابت‌ها حضور نداشتند. اگر شرایط فراهم بود و نگرانی از بابت شیوع کرونا وجود نداشت با حضور تمام تیراندازان المپیکی قطعا شانس کسب مدال‌های بیشتری در ماده‌های مختلف وجود داشت چرا که با اعزام یک تیرانداز المپیکی دومدال ارزشمند به سبد افتخارات این رشته اضافه شد.

سرمربی تیم ملی تفنگ افزود: قطعا برای مسئولان ورزش کشور حفظ سلامتی ورزشکاران در اولویت است اما شکی نیست برای موفق بودن در المپیک بایستی قبل از این رویداد مهم در چند مسابقه بزرگ شرکت کرد.

هاشمی گفت: از مسئولان فدراسیون پزشکی تقاضا دارم هرچه زودتر برای واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی اقدام کنند. تا المپیک تنها یک جام جهانی تیراندازی مانده که به هیچ وجه کافی نیست. در حالی که کشورهای اروپایی در اریبهشت ماه مسابقات اروپایی پیش رو دارند که کمک بزرگی به آمادگی آنها خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط قرنطینه کشور کره جنوبی در برگزاری مسابقات جام جهانی، پیشنهادی هم در گروه کمیته فنی کنفدراسیون آسیا و هم کمیته مربیان فدراسیون جهانی مبنی بر برگزاری حداقل یک مسابقه جایزه بزرگ قبل از المپیک رو همچنین بررسی امکان تعویض میزبانی جام حهانی کره جنوبی را عنوان کردم که خوشبختانه با استقبال سایر اعضا رو به رو شد که امیدوارم پاسخی مثبتی دریافت کنیم تا در این فرصت کوتاه کمک به سزایی به المپیکی ها جهت آمادگی هرچه بیشتر شود.

انتهای پیام