مولر: امیدوارم در یورو بازی کنم
مولر: امیدوارم در یورو بازی کنم

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، بعد از ناکامی ژرمن ها در جام جهانی ۲۰۱۸ یواخیم لوو چند بازیکن باتجربه تیم را کنار گذاشت و اعلام کرد که قصد دارد به بازیکنان جوان بازی دهد. مولر یکی از باتجربه های تیم بود که توسط سرمربی تیم ملی آلمان کنار گذاشته شد. این […]

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، بعد از ناکامی ژرمن ها در جام جهانی ۲۰۱۸ یواخیم لوو چند بازیکن باتجربه تیم را کنار گذاشت و اعلام کرد که قصد دارد به بازیکنان جوان بازی دهد.

مولر یکی از باتجربه های تیم بود که توسط سرمربی تیم ملی آلمان کنار گذاشته شد.

این بازیکن باتجربه بعد از آمدن هانس فلیک به بایرن مونیخ به روزهای اوج خود برگشته است و بسیاری خواستار بازگشت او به تیم ملی هستند.

مولر به بازگشت دوباره به تیم ملی ابراز علاقه نشان داد. او گفت: امیدوارم که در رقابت های یورو ۲۰۲۰ به میدان روم. باید دید که در هفته های پیش رو چه اتفاقاتی رخ  خواهد داد. می دانم که فشار زیادی روی من است اما تحمل و عادت کردن به فشار یکی از استعدادهای بزرگ من است. همواره گفته ام که یک سال حضور در بایرن شما را سه سال پیر می کند.

او ادامه داد: هیچ دیدار آسانی وجود ندارد حتی بازی های دوستانه هم مهم هستند و باید آنها را جدی گرفت. هر بار که من یک پاس اشتباهی می‌دهم انتقادها شروع می شود اما اهمیتی نمی دهم و باقدرت کار خود را ادامه می دهم. من انتقادها و کار کردن زیر فشار را دوست دارم.

انتهای پیام