ممنوعیت هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان‌ها در ۱۳ فروردین
ممنوعیت هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان‌ها در ۱۳ فروردین

به گزارش قلم پرس از تبریز، علیار راستگو امروز در ارتباط تصویری با فرمانداران استان، از ممنوعیت هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان‌ها و پارک‌های استان در روز ۱۳ فروردین خبر داد و اظهار داشت: شهرداری‌ها و نیروی انتظامی برای اعمال این محدودیت مسئولیت اصلی را دارند. علیار راستگو با بیان اینکه تجمعات و دورهمی‌ها زمینه […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، علیار راستگو امروز در ارتباط تصویری با فرمانداران استان، از ممنوعیت هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان‌ها و پارک‌های استان در روز ۱۳ فروردین خبر داد و اظهار داشت: شهرداری‌ها و نیروی انتظامی برای اعمال این محدودیت مسئولیت اصلی را دارند.

علیار راستگو با بیان اینکه تجمعات و دورهمی‌ها زمینه مناسبی برای انتقال بیماری کروناست، افزود: با توجه به افزایش محسوس تعداد بیماران بستری‌شده در روزهای گذشته، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سوی شهروندان ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرهای میانه، شبستر و جلفا در وضعیت نارنجی و شهر سراب در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

رئیس ستاد انتخابات استان همچنین خطاب به فرمانداران بر تعامل و هماهنگی با هیأت‌های نظارت انتخابات و عمل به مرّ قانون در روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها تأکید کرد.

مرتضی محمدزاده، دبیر ستاد انتخابات استان نیز با اشاره به زمان‌بندی بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیأت‌های اجرایی و نظارت، بر رعایت دقیق این زمان‌بندی تأکید کرد.

تعدادی از فرمانداران استان نیز در این جلسه دیدگاه‌های خود را درخصوص انتخابات خرداد ماه و برخی از مسائل دیگر حوزه مسئولیت خود بیان کردند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱