معرفی اعضای هیات اجرایی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو
معرفی اعضای هیات اجرایی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو
فرماندار شهرستان تبریز از معرفی تعداد ۸ نفر از معتمدان اصلی هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو خبر داد.

به گزارش قلم پرس، یونس فاتح امروز در حاشیه جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، که با حضور ۳۰ نفر از معتمدان مردم برگزار شد، اظهار کرد: ۸ نفر به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی انتخابات مجلس در شهرستان تبریز و پنج نفر نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

وی ادامه داد: بر این اساس غفار رستمی، جواد عباسعلی زاده، حسین اسماعیلی مازگر، سید محمد مسعود نقیب، محمود چمنی، اصغر نعلبندپور، علی داننده و خانم نسرین پیرسمساری به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو انتخاب شدند.

فاتح با اشاره به اینکه تمامی انتخاباتی که در طول انقلاب اسلامی برگزار شده مردمی بوده، گفت: وظیفه ما فراهم کردن زیرساخت‌ها برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اسفندماه امسال است.

وی اظهار کرد: هیات اجرایی به صورت رسمی از امروز تشکیل و فعالیت‌های خود را شروع خواهد کرد که طی آن ساختار انتخابات بر اساس تصمیمات هیات‌های اجرایی و نظارتی تعیین می‌ شود.

فرماندار شهرستان تبریز یادآور شد: ثبت نام نهایی از داوطلبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که از مرحله پیش ثبت نام، تایید گرفته اند، ۲۷ مهر به مدت هفت روز خواهد بود.

انتهای پیام/