مرگ خاموش چهار نفر از اعضای خانواده در تبریز
مرگ خاموش چهار نفر از اعضای خانواده در تبریز

وحید شادی نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: لحظاتی قبل در شهرک گلشهر تبریز مونوکسید کربن اعضای خانواده چهارنفره را به کام مرگ کشاند. وی افزود: هم اکنون تیم های امدادی در محل هستند و حزئیات کامل متعاقبا اعلام می شود. شادی‌نیا گفت: با مشاهده علائم اولیه مسمومیت با گاز […]

وحید شادی نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: لحظاتی قبل در شهرک گلشهر تبریز مونوکسید کربن اعضای خانواده چهارنفره را به کام مرگ کشاند.

وی افزود: هم اکنون تیم های امدادی در محل هستند و حزئیات کامل متعاقبا اعلام می شود.

شادی‌نیا گفت: با مشاهده علائم اولیه مسمومیت با گاز کشنده و نامریی مونوکسید کربن سریعا از محل خارج شده و با اورژانس تماس گرفته و یا درب و پنجره را برای ورود هوای تازه باز کنیم از دست قاتل خاموش جان سالم بدر خواهیم برد.

سخنگوی اورژانس استان یادآور شد: علائم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن سردرد، سرگیجه، تهوع، ضعف عمومی و شبیه سرماخوردگی، تاری دید، تنگی نفس و اگر اقدامی صورت نگیرد، کاهش هوشیاری و مرگ را در پی خواهد داشت.

وی گفت: توجه بیشتر به چگونگی نصب و اطمینان از سلامت و استاندارد بودن وسایل گرمایشی، می‌تواند از رقم خوردن این‌گونه حوادث تلخ جلوگیری کند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷