مدیرعامل  آب و فاضلاب  آذربایجان شرقی: ۷۲ درصد جمعیت شهری استان تحت پوشش تاسیسات فاضلاب هستند
مدیرعامل  آب و فاضلاب  آذربایجان شرقی: ۷۲ درصد جمعیت شهری استان تحت پوشش تاسیسات فاضلاب هستند

[ad_1] مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی: ۷۲ درصد جمعیت شهری استان تحت پوشش تاسیسات فاضلاب هستند خانی مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی گفت: ۷۲ درصد جمعیت شهری و یک درصد جمعیت روستایی استان شامل ۱۴ شهرستان و سه روستا تحت پوشش تاسیسات فاضلاب هستند. محمد خانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت کل استان چهار […]

[ad_1]

مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی: ۷۲ درصد جمعیت شهری استان تحت پوشش تاسیسات فاضلاب هستند

خانی مدیرعامل آبفای آذربایجان شرقی گفت: ۷۲ درصد جمعیت شهری و یک درصد جمعیت روستایی استان شامل ۱۴ شهرستان و سه روستا تحت پوشش تاسیسات فاضلاب هستند.

محمد خانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت کل استان چهار میلیون و ۲۹۹ هزار و ۴۶۲ نفر و مجموع مشترکین روستایی و شهری آب یک میلیون و ۸۸۵ هزار و ۴۲۹ فقره است که از این میان یک میلیون و ۵۰۰ هزار و ۸۱ فقره شهری و ۳۸۵ هزار و ۳۴۸ فقره نیز روستایی است.
وی ادامه داد: مجموع تعداد کل چاه‌ها نیز یک هزار و ۲۳۴ حلقه بوده که از این مقدار ۴۴۷ حلقه مربوط به مناطق شهری و ۷۸۷ حلقه در مناطق روستایی است و مجموع خطوط انتقال و مخازن شهری و روستایی استان نیز به ترتیب هشت هزار و ۸۹۳ کیلومتر و یک هزار و ۸۳۲ باب است.
خانی همچنین یادآور شد: ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۸۳ درصد جمعیت روستایی تحت پوشش تاسیسات آب و ۷۲ درصد جمعیت شهری و یک درصد جمعیت روستایی تحت پوشش تاسیسات فاضلاب هستند.
 
وی تاکید کرد: مجموع تصفیه خانه‌های شهری و روستایی ۱۵ مدول بوده و تعداد کل مشترکین فاضلاب یک میلیون و ۱۶ هزار و ۶۲۰ فقره است.
 

[ad_2]