مدارس تبریز به دلیل بارش برف غیرحضوری است
مدارس تبریز به دلیل بارش برف غیرحضوری است

با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در شهرستان تبریز، مدارس نواحی پنجگانه تبریز و منطقه خسروشاه امروز در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری و روستایی در نوبت صبح غیرحضوری است. به گزارش،فارس از تبریز،با توجه […]با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در شهرستان تبریز، مدارس نواحی پنجگانه تبریز و منطقه خسروشاه امروز در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری و روستایی در نوبت صبح غیرحضوری است.

به گزارش،فارس از تبریز،با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در شهرستان تبریز، مدارس نواحی پنجگانه تبریز و منطقه خسروشاه روز شنبه ۱۶ دی در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری و روستایی در نوبت صبح غیرحضوری است.

به گزارش فارس بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش استان وضعیت فعالیت مدارس در نوبت بعد از ظهر نیز طی اطلاعیه ای دیگر به اطلاع همکاران ، اولیا و دانش آموزان خواهد رسید.

لازم به ذکر است که امتحانات داخلی در مناطق ذکر شده لغو و امتحانات نهایی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است در روزهایی که به دلیل آلودگی و برودت هوا آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، مدارس برقرار هستند و مدیر و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر مدرسه موظفند با حضور در محل کار فرایند ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش نمایند؛ همچنین امکانات آموزش مجازی مدرسه را در اختیار آن دسته از همکارانی که در منزل به شاد یا اینترنت دسترسی ندارند، قرار دهند.

اطلاعیه فعالیت مدارس منطقه ورزقان، هریس، خواجه، ایلخچی

با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه ورزقان، مدارس این منطقه روز شنبه ۱۶ دی در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی شهری و روستایی در نوبت های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری است.

براساس این اطلاعیه امتحانات داخلی در این منطقه لغو و امتحانات نهایی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد.

شروع به کار ادارات تبریز با ۲ ساعت تاخیر

به گزارش فارس همچنین بر اساس اعلام فرماندار شهرستان تبریز به علت بارش سنگین برف امروز تمامی ادارات این شهر با ۲ ساعت تاخیر خدمت رسانی می‌کنند.

پایان پیام/