حل مشکلات مردم، موجب اعتماد به مسئولان می‌شود
حل مشکلات مردم، موجب اعتماد به مسئولان می‌شود
شهردار تبریز گفت: در ملاقات‌های مردمی سعی می‌کنیم مواردی که از سوی شهروندان طرح می‌شود را از راه قانونی برطرف کنیم.

به گزارش قلم پرس، عباس رنجبر در نخستین ملاقات مردمی خود اظهار کرد: مهم‌ترین مسئله‌ای که مردم را ناراحت می‌کند، عدم اعتماد به مسئولان است و همین موضوع مردم را ناراحت و وادار می‌کند که به مراجع مختلف مراجعه کنند.
وی ادامه‌ داد: اگر ما بتوانیم اعتماد مردم را جلب کنیم و مردم به این دیدگاه برسند که یک مسئول حداکثر توان خود را برای ارائه راهکار و رویکرد حل مسئله به کار گرفته است، رضایت خواهند داشت.
شهردار تبریز هدف از برگزاری ملاقات مردمی را همفکری مدیران مناطق و سازمان‌ها جهت حل مشکل شهروندان عنوان کرد و گفت: حسن این جلسات و دیدارهای عمومی این است که با حضور مسئولان مناطق و سازمان‌ها، در مورد مسائل طرح شده از سوی مردم همفکری می‌کنیم و قوانین و راهکارهای مختلف را برای حل مشکل مردم بررسی و مدنظر قرار می دهیم و در نهایت راهکاری که بتواند مشکل مردم را حل کند، در نظر می‌گیریم.
وی افزود: این همفکری و ارائه راهکار باعث می‌شود که اعتماد مردم به مسئولان بیشتر شود و بخشی از رضایت حاصله نیز از اینجا ایجاد شود.

رنجبر با بیان اینکه دیدارهای عمومی را ادامه خواهد داد، گفت: قرار است برخی از دیدارها را نیز در مساجد و محلات انجام دهیم تا در مورد همان محلات تصمیم‌گیری کنیم، اما سعی می‌کنیم که دیدارهایمان را در محل شهرداری مرکز ادامه دهیم تا همه مردم بتوانند حرفشان را به ما برسانند و برای مشکل خود جواب بگیرند.
وی اظهار کرد: مهم‌ترین مسئله‌ای که مردم را به سمت نارضایتی می‌برد، تفاوت برخورد مسئولان با مردم است. اگر برخوردها همسان باشد و عدالت رفتاری پیاده شود، قطعا رضایت مردم کسب می‌شود.
شهردار تبریز تاکید کرد: در ملاقات‌های مردمی سعی می‌کنیم مواردی که از سوی شهروندان طرح می‌شود را از راه قانونی برطرف کنیم.