طارمی و اولیویرا مهاجمان اصلی پورتو برابر سانتاکلارا
طارمی و اولیویرا مهاجمان اصلی پورتو برابر سانتاکلارا

به گزارش ایسنا و به نقل از رکورد، پورتو هفته بعد در لیگ قهرمانان دیدار سخت و دشواری برابر چلسی دارد. تیم پرتغالی بعد از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان، به دیدار تیمی می رود که از زمان روی کار آمدن توماس توخل، شکست نخورده است. در دیدار رفت پورتو برابر چلسی، دو بازیکن اصلی […]

به گزارش ایسنا و به نقل از رکورد، پورتو هفته بعد در لیگ قهرمانان دیدار سخت و دشواری برابر چلسی دارد. تیم پرتغالی بعد از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان، به دیدار تیمی می رود که از زمان روی کار آمدن توماس توخل، شکست نخورده است.

در دیدار رفت پورتو برابر چلسی، دو بازیکن اصلی این تیم یعنی سرخیو اولیویرا و مهدی طارمی محروم هستند و نمی توانند به میدان بروند و به همین خاطر سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو بدلیل استراحت دادن به بازیکنان اصلی خود برابر چلسی، قصد دارد در دیدار برابر سانتاکلارا در لیگ پرتغال از این دو بازیکن به صورت ثابت استفاده کند.

طارمی که این هفته تیم ملی فوتبال ایران را در دیداری دوستانه برابر سوریه همراهی کرد، در هفته های اخیر در گلزنی موفق نبوده است و امیدوار است این روند در دیدار برابر سانتاکلارا به پایان برسد و او بتواند بار دیگر به روند گلزنی برگردد.

پورتو که با ۱۰ امتیاز کمتر در رده دوم جدول لیگ پرتغال قرار دارد باید این هفته به دیدار سانتاکلارا برود. 

انتهای پیام