صهیونیست‌ها یک جوان فلسطینی را به شهادت رساندند
صهیونیست‌ها یک جوان فلسطینی را به شهادت رساندند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع فلسطینی، امروز (دوشنبه)، گزارش دادند که پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را در حیفا به شهادت رسانده است. بر اساس گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی پس از دریافت گزارشی درباره آنچه آن را مظنون بودن یک فرد به انجام اغتشاش خواندند، به یکی از […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع فلسطینی، امروز (دوشنبه)، گزارش دادند که پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را در حیفا به شهادت رسانده است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی پس از دریافت گزارشی درباره آنچه آن را مظنون بودن یک فرد به انجام اغتشاش خواندند، به یکی از خیابان‌های حیفا اعزام شدند و ادعا کردند که حین دستگیری این فرد او سعی کرده با چاقو به نیروهای پلیس حمله کند.

طبق این گزارش، پلیس رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه یکی از نیروهای پلیس در این عملیات جراحت سطحی برداشته، به سمت جوان فلسطینی تیراندازی می‌کند.

عرب۴۸ در ادامه گزارش داد که پس از تیراندازی نیروهای رژیم صهیونیستی، جوان فلسطینی بشدت مجروح می‌شود و در بیمارستان «رمبام»‌ به شهادت می‌رسد.

انتهای پیام/