صادرات سیب ایران به ورسیه، پاکستان و هند
صادرات سیب ایران به ورسیه، پاکستان و هند

به گزارش قلم پرس از تبریز، علی علیزاده اظهار داشت: وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به نگرانی مردم و نمایندگان درخصوص سیب و مشکل باغداران، معاون وزیر را به منطقه مامور کرد و برنامه ریزی برای حل مسئله انجام شد. نماینده مردم مراغه وعجب شیر در مجلس یازدهم افزود: پیش بینی صادرات مستقیم به روسیه، […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، علی علیزاده اظهار داشت: وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به نگرانی مردم و نمایندگان درخصوص سیب و مشکل باغداران، معاون وزیر را به منطقه مامور کرد و برنامه ریزی برای حل مسئله انجام شد.

نماینده مردم مراغه وعجب شیر در مجلس یازدهم افزود: پیش بینی صادرات مستقیم به روسیه، عرضه سیب در ۲۸۰ نقطه پایتخت و صادرات به هند و پاکستان با استفاده از خطوط کارگو هواپیمایی و همچنین تامین انبارهای مورد نیاز از اقداماتی است که برای آن در وزارت جهاد برنامه ریزی شده است.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات هنرمندان فرش دستباف گفت: فرش دستباف ایرانی یکی از میراث های ملی و منابع اشتغال است، اما امروزه با افزایش هزینه های تولید و مواد اولیه و در نتیجه افزایش قیمت تمام شده به دلیل عدم بازاریابی مناسب مشکلات زیادی برای قالیبافان ایجاد شده و از سویی نیز وزارت رفاه دائماً به بهانه های مختلف اقدام به حذف بیمه قالیبافان می کند که لازم است برای این موضوع تدبیری اندیشیده شود.

علیزاده  خواستار حل مشکل معیشت کارکنان اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد شد و تصریح کرد: دانشگاه آزاد و مجموعه کارکنان و اساتید این دانشگاه فراموش شده اند و عموم آنها دچار مشکل هستند و با وجود اموال و دارایی های زیاد دانشگاه، این دانشگاه و اساتید آن دچار مشکل هستند.

انتهای پیام/