صاحبان سگ های تبریز مشخص شد
صاحبان سگ های تبریز مشخص شد

 به گزارش قلم پرس از تبریز، یونس فاتح امروز در جلسه‌ای که در محل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار داشت: تصمیمات خوبی برای سگ‌های تبریز گرفته شده است و در آینده‌ای نزدیک خبرهای خوبی در این مورد به گوش شهروندان فهیم تبریزی خواهد رسید.  وی افزود: سگ‌های تبریز بلاصاحب نیستند و شهرداری […]

 به گزارش قلم پرس از تبریز، یونس فاتح امروز در جلسه‌ای که در محل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار داشت: تصمیمات خوبی برای سگ‌های تبریز گرفته شده است و در آینده‌ای نزدیک خبرهای خوبی در این مورد به گوش شهروندان فهیم تبریزی خواهد رسید. 

وی افزود: سگ‌های تبریز بلاصاحب نیستند و شهرداری های مناطق و شهرداری کلانشهر تبریز به نوعی صاحبان معنوی این سگ‌ها هستند و چاره اندیشی در مورد نحوه زندگی آنها بر عهده شهرداری کلانشهر تبریز و مناطق دهگانه است.

فاتح گفت: تصمیمات خوبی در این جلسه برای بهداشت، تغذیه و نگهداری سگ‌های تبریز گرفته شده است که شهروندان فهیم تبریزی در آینده نه چندان دور از این تصمیمات باخبر شده و به حول و قوه الهی خوشحال خواهند شد.

لازم به ذکر است در این نشست که با حضور تشکل‌های مردم نهاد، دامپزشکان و مسئولان شهری برگزار شد تصمیماتی در مورد نحوه زندگی‌گیری، عقیم سازی، تغذیه و بهداشت سگ‌های تبریز گرفته شد که به این زودی خبر آن منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/