شهردار تبریز: خانواده مردانی‌آذری افتخار تبریز و آذربایجان است
شهردار تبریز: خانواده مردانی‌آذری افتخار تبریز و آذربایجان است
شهردار تبریز گفت: امروز خانواده مردانی‌آذری افتخار آذربایجان و تبریز و مردم این منطقه شده است

به گزارش قلم پرس، عباس رنجبر عصر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان مرحوم زهرا مردانی‌آذری اظهار کرد: اقداماتی که توسط برادران مردانی‌آذری در بیمارستان کودکان مرحوم زهرا مردانی‌آذر صورت گرفته است، حیرت‌آور است.

وی افزود: نقشی که این بیمارستان در آینده و در توسعه بهداشت و درمان شهر ما ایفا خواهد کرد، قابل تصور نیست و بدیهی است که این نوع اقدامات غیر قابل تجدید بوده و نمی‌توان عنوانی برای اینها تعیین کرد.

شهردار تبریز تصریح کرد: خانواده مردانی‌آذری به معنای واقعی کلمه در این شهر ایثار می‌کنند و وظیفه تمامی مسئولین این است که در قبال این اقدامات، خدمات و هزینه‌ها، کمک‌حال آنها باشند.

رنجبر با اشاره به آمادگی شهرداری در جذب خیرین سرمایه‌گذار برای توسعه شهر نیز اعلام کرد: به دنبال جذب خیرین سرمایه‌گذار در دیگر بخش‌های جامعه هستیم و خوشبختانه آقای مردانی‌آذری در بخش حساس و مهم درمان ورود کرده‌ و مجموعه دیگری را نیز در دست اقدام دارند که شهرداری در مورد بحث‌های تملک و آزادسازی مسیر اقداماتی را پیش برده است.

وی اضافه کرد: امیدواریم سایر خیرین شهر نیز اعلام آمادگی کرده و در هر بخشی که نیاز است ورود کنند و شهرداری نیز هر آنچه که در توان دارد، به مساعدت و کمک این عزیزان خواهد پرداخت.