شمشیربازی اپه اردوی مشترک خارجی ندارد/ معرفی نفر اعزامی به انتخابی آسیا تا هفته آینده
شمشیربازی اپه اردوی مشترک خارجی ندارد/ معرفی نفر اعزامی به انتخابی آسیا تا هفته آینده

علی یعقوبیان سرمربی تیم شمشیربازی اپه در گفتگو با ایسنا درباره ی برنامه اپه تا آغاز مسابقات زون آسیا که در آن سهمیه المپیک توزیع می شود، بیان کرد: اگر در جام جهانی کازان شرکت می کردیم برای نفری که قرار بود در مسابقات زون آسیا شرکت کند، آزمون خوبی بود اما  متاسفانه نشد که […]

علی یعقوبیان سرمربی تیم شمشیربازی اپه در گفتگو با ایسنا درباره ی برنامه اپه تا آغاز مسابقات زون آسیا که در آن سهمیه المپیک توزیع می شود، بیان کرد: اگر در جام جهانی کازان شرکت می کردیم برای نفری که قرار بود در مسابقات زون آسیا شرکت کند، آزمون خوبی بود اما  متاسفانه نشد که در این مسابقات شرکت کنیم. قرار بود اردوی مشترک با یک کشور دیگر داشته باشیم، از این رو با اوکراین رایزنی کردم اما اردوی شمشیربازی آنها بعد از مسابقات زون آسیا برگزار می شد و فعلا اردوی بدنسازی دارند بنابراین برای ما فایده ای نداشت. روسیه و قزاقستان را نیز مد نظر قرار دادیم اما به دلیل  محدودیت های شدید و بسته بودن مرزها، امکان سفر به این دو کشور و برگزاری اردوی مشترک وجود نداشت از این رو تا زمان حضور در مسابقات زون آسیا،  دو اردو در تهران خواهیم داشت.
 
 یعقوبیان در پاسخ به این پرسش که چه زمانی مشخص می شود چه کسی به مسابقات زون آسیا اعزام خواهد شد، گفت: تا هفته آینده مشخص می کنیم که چه کسی در مسابقات زون آسیا شرکت می کند.
 او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه اردوی تیم ملی فقط با حضور محمد رضایی و محمد رضایی طادی برگزار می شود یا خیر، تاکید کرد: هشت نفر دعوت  شدند که بهترین های ایران  هستند و البته باید تشکر کرد که با وجود اینکه می دانند به مسابقات زون آسیا اعزام نمی شوند اما همچنان در اردو حاضر می شوند. این درخواست را دارم وزارت ورزش نگاه ویژه ای به اپه و فلوره کند چون استعداد های زیادی دارد و آنها می توانند در آسیا و جهان مدال آور باشند.
انتهای پیام