سولدو: در مورد آینده تراکتور نمی‌توان چیزی را تضمین کرد/ بارها در این شرایط سخت قرار گرفته‌ام
سولدو: در مورد آینده تراکتور نمی‌توان چیزی را تضمین کرد/ بارها در این شرایط سخت قرار گرفته‌ام

به گزارش قلم پرس از تبریز، زوونیمیر سولدو پس از تساوی تراکتور مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم، امروز خیلی بازی خوبی را انجام دادند، مخصوصا زمانی که گل دریافت کردیم با روحیه و نظم تیمی توانستند جبران کنند. پاداش آنها سه امتیاز بود که به آن نرسیدند. وی […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، زوونیمیر سولدو پس از تساوی تراکتور مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم، امروز خیلی بازی خوبی را انجام دادند، مخصوصا زمانی که گل دریافت کردیم با روحیه و نظم تیمی توانستند جبران کنند. پاداش آنها سه امتیاز بود که به آن نرسیدند.

وی در مورد سامان نریمان جهان گفت: او آسیب دیدگی داشت و نخواستیم ریسک کنیم و بازی بعدی او را نداشته باشیم. چیزی که برای من مهم است اینکه بازیکن باید ۱۰۰ درصد آماده باشد. بازیکنی که ۷۰ درصد آماده باشد و یک مقدار هم مصدوم باشد، چندان مناسب بازی نیست.

سرمربی تراکتور در مورد اینکه آیا برنده جنگ وسط میدان بودید، یا خیر، عنوان کرد: قبل از هر بازی تیم حریف را آنالیز می‌کنیم و نقاط قوت و ضعف آنها را به بچه ها می‌گوییم،  امروز هم از کار بچه ها در میانه میدان راضی بودم و خوب بود.

سولدو در مورد نیم فصل گفت:‌ برای اینکه تیم را در چند پست تقویت کنیم، برنامه داریم و روی روند خوب مان تمرین می‌کنیم تا بهتر شود. وقتی در چنین جایی در جدول قرار می‌گیرد، فشار روی شما بیشتر می‌شود و باید تحمل کنید. من چندین بار خودم در این شرایط قرار گرفته‌ام و می‌دانم چطور از آن خارج شویم. از باشگاه هم خواسته‌ایم که چند بازیکن را جذب کنیم. چیزی که باید تاکید کنم اینکه پیدا کردن بازیکن خوب در این شرایط خیلی سخت است، چون در وسط فصل هستیم. 

وی در مورد اینکه هوادار نگران نتایج تیم هستند و آیا با این وضعیت احساس خطر می‌کنید یا خیر، اظهار داشت: بارها گفته ام که یک فصل سخت را پیش رو داریم، چون تغییرات زیادی را داشته ایم. رفتن تعداد زیاد و آمدن نفرات جدید مشکل ساز بوده است. به طرفداران هم حق می‌دهم، اما تلاش می‌کنیم تا شرایط را بهتر کنیم. چیزی که تضمین می‌دهم این است که سخت تلاش کنیم، اما در مورد آینده تیم نمی‌توان چیزی را تضمین کرد. اگر واقع بینانه نگاه کنیم اینکه شما دو بازیکن از مدرسه فوتبال تراکتور را در زمین دیدید که خوب بودند و باید این نکات مثبت را هم در نظر بگیرید.

سرمربی تراکتور در مورد اینکه آیا قبل از قبول مسئولیت تراکتور از وضعیت آن و محبوبیتش خبر داشتید یا خیر، تاکید کرد: وضعیت تیم برای همه ما مشخص است و همه باید تلاش کنیم که از این شرایط خارج شویم. چیزی که مسلم است اینکه اگر بازی‌ها را آنالیز کنید می‌بینید که خوب بازی کردیم، اما برخی اوقات گل‌های مفتی خوردیم و نتوانستیم پیروز شویم. در مجموع روند تیمی خوبی داشته ایم.

انتهای پیام/