سرمربی بسکتبال مهرام: نفت حریف سختی است/ کیفیت پلی‌آف از دور دوم بالا بود
سرمربی بسکتبال مهرام: نفت حریف سختی است/ کیفیت پلی‌آف از دور دوم بالا بود

علی آرزومندی در گفت و گو با ایسنا، درباره دیدار تیم‌های مهرام تهران و نفت آبادان در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران توضیح داد: به هر حال نفت نشان داد که تیم با کیفیتی است و مقابل ذوب‌آهن فوق‌العاده خوب کار کرد. قطعا برای ما هم حریف سختی خواهد بود و باید با […]

علی آرزومندی در گفت و گو با ایسنا، درباره دیدار تیم‌های مهرام تهران و نفت آبادان در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران توضیح داد: به هر حال نفت نشان داد که تیم با کیفیتی است و مقابل ذوب‌آهن فوق‌العاده خوب کار کرد. قطعا برای ما هم حریف سختی خواهد بود و باید با همه توان مقابل آن‌ها بازی کنیم.

او با اشاره به عملکرد خوب تیم نفت آبادان گفت:ضمن اینکه نفت تیم خوبی است، بازیهای مرحله پلی‌آف از حساسیت‌های بالایی برخوردار هستند که کار را برای هر تیمی سخت می‌کند. همه تمرکز و تلاشمان را به کار می‌گیریم تا نتیجه مد نظرمان را به دست آوریم.

سرمربی تیم مهرام تهران درباره کیفیت بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر توضیح داد: از نظر من می‌شد در بازی‌های مرحله نخست پلی‌آف تیم‌های اول و دوم از بالا و پایین جدول را درگیر نکنیم و شرایط مسابقات به گونه دیگری باشد. اما به هر حال این اتفاق افتاد و کیفیت بازی‌ها کمی پایین بود.

او  افزود: اما با شروع دور دوم پلی‌آف شاهد مسابقات نزدیک‌تر و باکیفیت‌تری بودیم که حتی دو دیدار هم (اکسون – شیمیدر و نفت – ذوب‌آهن) به بازی‌های سوم کشید. در مورد بازی خودمان با کوچین هم می‌توانم بگویم که حریف ما تیم با کیفیتی بود، اما توانستیم با تمرکز بالاتری نسبت به حریف بازی کرده و نتیجه را به سود خود رقم بزنیم.

سرمربی تیم مهرام تهران با تمجید از کیفیت خوب تیم کوچین (جوانان ۲۰۲۰ ایران)، تصریح کرد: مطمئنا بازی‌های پلی‌آف لیگ شرایط خاص خود را دارند و اگر با همه توان مقابل این تیم بازی نمی‌کردیم، شرایط به گونه دیگری رقم می‌خورد.

آرزومندی در پاسخ به این سوال که چرا بازی مهرام با کوچین در دور برگشت لیگ خیلی نزدیک پیگیری شد؟ اظهار کرد: در بازی برگشت متاسفانه یکی دو بازیکن را در اختیار نداشتیم و مقداری هم بازیکنان ما فکر کردند که همانند دور رفت می‌توانند با ۹۰ درصد توان این تیم را به راحتی شکست دهند. این اتفاق رخ نداد و تیم کوچین نشان داد حریف دست و پا بسته‌ای نیست.

او در پاسخ به این سوال که آیا مهرام برای مرحله نیمه‌نهایی مصدومی در ترکیب خود دارد؟ اظهار کرد: خوشبختانه همه بازیکنان ما شرایط بازی دارند و تمرینات خود را به صورت منظم پیگیری می‌کنند.

به گزارش ایسنا، برنامه بازی‌های تیم‌های مهرام تهران و پالایش نفت آبادان در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر به شرح زیر است (مسابقات این مرحله به صورت سه برد از پنج بازی برگزار می‌شوند):

سه‌شنبه ۱۷ فروردین ماه، ساعت ۱۶
مهرام تهران – پالایش نفت آبادان
پنج‌شنبه ۱۹ فروردین ماه، ساعت ۱۶
پالایش نفت آبادان – مهرام تهران
شنبه ۲۱ فروردین ماه، ساعت ۱۶
مهرام تهران – پالایش نفت آبادان
دوشنبه ۲۳ فروردین ماه، ساعت ۱۶
پالایش نفت آبادان – مهرام تهران
چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه، ساعت ۱۸
مهرام تهران – پالایش نفت آبادان

انتهای پیام