سرلشکر سلامی: سردار خرم حیات خود را در میدان‌های جهاد و خدمت سپری کرد
سرلشکر سلامی: سردار خرم حیات خود را در میدان‌های جهاد و خدمت سپری کرد

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی درگذشت سردار خرّم، استاندار آذربایجان شرقی پیام تسلیت صادر کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی درگذشت سردار خرّم، استاندار آذربایجان شرقی پیام تسلیت صادر کرد. در متن پیام سردار حسین سلامی آمده است؛ بسم الله الرحمن الرحیم عروج سردار عالیقدر، آزاده و […]فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی درگذشت سردار خرّم، استاندار آذربایجان شرقی پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی درگذشت سردار خرّم، استاندار آذربایجان شرقی پیام تسلیت صادر کرد.

در متن پیام سردار حسین سلامی آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج سردار عالیقدر، آزاده و جانباز سرافراز انقلاب اسلامی سرتیپ دوم پاسدار زین العابدین رضوی خرم استاندار خدوم و مردمی آذربایجان شرقی باعث تأسف و تأثر فراوان شد.

این مجاهد نستوه و رزمنده دوران دفاع مقدس و مدافع حرم، حیات خود را در میدان‌های جهاد و خدمت به انقلاب، نظام و ملت عظیم الشأن ایران اسلامی سپری کرد و با نقش آفرینی‌های ماندگار خود راه جهاد فی سبیل الله در خیمه ولایت را برای نسل جوان امروز به ودیعت گذارد، مسیری مبارک و نورانی که او برای ترسیم و تثبیت آن لحظه‌ای درنگ نکرد.

این ضایعه بزرگ را به خانواده مکرم ایشان و آحاد پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین مردم غیور و غیرتمند آذربایجان شرقی تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند منان برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و برای عموم داغدیدگان و علاقمندان او صبر، شکیبایی و سکینه قلبی مسألت می‌نمایم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پایان پیام/ض