راهیابی فیلم کوتاه “تابوت” از تبریز به چهلمین جشنواره فیلم فجر
راهیابی فیلم کوتاه “تابوت” از تبریز به چهلمین جشنواره فیلم فجر

به گزارش قلم پرس، فیلم کوتاه “تابوت” به نویسندگی و کارگردانی “اکبر زارع” و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تبریز به چهلمین جشنواره فیلم فجر راه یافت. سال ساخت فیلم تابوت ۱۳۹۹ و مدت زمان آن ۱۵ ذقیقه است. امیر پورحکمت به عنوان مدیر تصویربرداری، حسن سلمانی به عنوان صدابردار، علیرضا سلمانپور به […]

به گزارش قلم پرس، فیلم کوتاه “تابوت” به نویسندگی و کارگردانی “اکبر زارع” و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تبریز به چهلمین جشنواره فیلم فجر راه یافت.

سال ساخت فیلم تابوت ۱۳۹۹ و مدت زمان آن ۱۵ ذقیقه است.

امیر پورحکمت به عنوان مدیر تصویربرداری، حسن سلمانی به عنوان صدابردار، علیرضا سلمانپور به عنوان تدوینگر و بهروز علیپور به عنوان مدیر تولید این فیلم حضور دارند و امین شروانی جلوه‌های ویژه و صداگذاری آن را بر عهده دارد.

داود نورپور، ‌کریم اشتری، احمد مسرت، رحیم عباس‌زاده، جلال خاکزاد و بهروز علیپور نیز به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارند.

هیئت انتخاب بخش سینمای کوتاه چهلمین جشنواره فیلم فجر، فیلم تابوت را به همراه ۹ فیلم کوتاه دیگر برای رقابت در این جشنواره معرفی کرده‌ است.

گفتنی است؛ «حمدرضا معتمدی»، «دانش اقباشاوی» و «حامد جعفری» اعضای هیئت انتخاب بخش سینمای کوتاه چهلمین جشنواره فیلم فجر بودند.