رئیس مجلس درگذشت سردار زین‌العابدین خرم را تسلیت گفت
رئیس مجلس درگذشت سردار زین‌العابدین خرم را تسلیت گفت

رئیس مجلس درگذشت سردار زین‌العابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در این پیام نوشت: بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم إنّا للّه وإنّا إلیه راجعون درگذشت خدمتگزار جهادی و انقلابی، سردار سرافراز پاسدار و جانباز عاشورایی، مرحوم زین‌العابدین خرّم, استاندار فقید آذربایجان شرقی موجب تأسف و تأثر […]رئیس مجلس درگذشت سردار زین‌العابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در این پیام نوشت:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
إنّا للّه وإنّا إلیه راجعون

درگذشت خدمتگزار جهادی و انقلابی، سردار سرافراز پاسدار و جانباز عاشورایی، مرحوم زین‌العابدین خرّم, استاندار فقید آذربایجان شرقی موجب تأسف و تأثر گردید.

ایشان، که شخصیتی بااخلاق، متواضع و مردمی بودند، در عرصهٔ مسئولیت‌های اجرایی و مدیریت دفاعی و نظامی با کارآمدی و تعهد حضور داشتند. سابقهٔ حضور هشت‌ساله در جبهه‌های دفاع مقدس و پس از آن فرماندهٔ سپاه شهدا، فرماندهی سپاه عاشورا، مستشاری نظامی در دفاع از حرم‌ اهل‌بیت (ع) و نمایندگی عالی دولت در آذربایجان شرقی بخشی از کارنامهٔ درخشان مرحوم خرّم است. سرانجام نیز پس از عمری مجاهدت و تلاش در راه آرمان‌های انقلاب و نظام و تحمل رنج ناشی از مجروحیت دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفته و به یاران شهیدش پیوست.

ضمن عرض تسلیت به مردم شریف استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، هم‌رزمان، دوستان و خانوادهٔ گرامی، برای آن فقید سعید رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمدباقر قالیباف
رئیس مجلس شورای‌ اسلامی

پایان پیام/