دو مصدوم در سانحه رانندگی جاده تهران-تبریز
دو مصدوم در سانحه رانندگی جاده تهران-تبریز

به گزارش قلم پرس، سیامک نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: شامگاه روز یکشنبه، پنج دستگاه خودرو اعم از دو دستگاه پراید، زانتیا، تندر و کامیون به هنگام حرکت در مسیر به سمت تبریز، با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه، پراید و کامیون شدت برخورد بیشتری داشتند. […]

به گزارش قلم پرس، سیامک نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: شامگاه روز یکشنبه، پنج دستگاه خودرو اعم از دو دستگاه پراید، زانتیا، تندر و کامیون به هنگام حرکت در مسیر به سمت تبریز، با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه، پراید و کامیون شدت برخورد بیشتری داشتند.

وی ادامه داد: خودرو پراید حامل دو سرنشین مرد میانسال بود که در اثر این شدت برخورد در داخل خودرو مصدومان، بیهوش و محبوس شدند که با عملیات امدادی آتش نشانان رها سازی شده و در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

وی افزود: سه دستگاه خودرو سواری دیگر نیز آسیب دیدگی سطحی با یکدیگر داشتند اما خوشبختانه صدمات جانی برای سرنشینان خودروها وجود نداشت.

نوروزی در پایان تاکید کرد: این عملیات امدادی با ایمنی‌سازی محل، عملیات پیشگیری از آتش سوزی و تحویل مصدومین به اورژانس به اتمام رسید.