دفترچه‌ بیمه افرادی که بیش از یک دفترچه دارند، ابطال می‌شود
دفترچه‌ بیمه افرادی که بیش از یک دفترچه دارند، ابطال می‌شود

نمایندگان مردم در خانه ملت به وزارت تعاون اجازه دادند دفترچه‌های بیمه پایه درمانی مازاد افراد دارندۀ بیش از یک دفترچه بیمه پایه درمانی را که تا پایان شهریورماه نسبت به تعیین تکلیف و انتخاب یک دفترچه اقدام ننموده‌اند، ابطال کند. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی […]

نمایندگان مردم در خانه ملت به وزارت تعاون اجازه دادند دفترچه‌های بیمه پایه درمانی مازاد افراد دارندۀ بیش از یک دفترچه بیمه پایه درمانی را که تا پایان شهریورماه نسبت به تعیین تکلیف و انتخاب یک دفترچه اقدام ننموده‌اند، ابطال کند.
به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (‌شنبه، ۲۸ فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای جزئیات لایحه بودجه ۹۵ کل کشور با ماده الحاقی ۶ آن با ۱۰۷ رأی موافق، ۱۶ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

براساس این گزارش در ماده الحاقی ۶ لایحه بودجه سال ۹۵ آمده است: به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجازه داده می‌شود دفترچه‌های بیمه پایه درمانی مازاد افراد دارندۀ بیش از یک دفترچه بیمه پایه درمانی را که تا پایان شهریورماه نسبت به تعیین تکلیف و انتخاب یک دفترچه اقدام ننموده‌اند، ابطال کند.

پورابراهیمی داورانی سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه در خصوص ماده لایحه الحاقی مذکور گفت: براساس این ماده الحاقی وضعیت هم‌پوشانی دفترچه های بیمه مشخص می شود و زمینه برای ارتقاء تصمیم گیری در این حوزه فراهم می شود.