دستگیری عامل تولید و جعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز
دستگیری عامل تولید و جعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز ازدستگیری فردی که سکه‌های تقلبی طلا جعل می‌کرد، خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، یداله جهان آرا صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر تولید و جعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ عباسی قرار […]فرمانده انتظامی شهرستان تبریز ازدستگیری فردی که سکه‌های تقلبی طلا جعل می‌کرد، خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یداله جهان آرا صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر تولید و جعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ عباسی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به حساسیت موضوع ماموران با تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی متهم را دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.

جهان آرا در ادامه اظهار داشت: متهم در بازجویی های مقدماتی به بزه ارتکابی خود معترف و تعداد ۲۵عدد سکه تقلبی طلا از محل اختفاء وی کشف و ضبط شد.

 وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به پلیس آگاهی استان معرفی و اخبار تکمیلی دراین خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان تبریز ضمن هشدار به کلاهبرداران و افراد سودجو که اعمال مجرمانه آنان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند، به شهروندان توصیه کرد: فریب افراد کلاهبردار را نخورند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

پایان پیام/