دستگیری باند کلاهبرداری فروش سوالات کنکور در مرند
دستگیری باند کلاهبرداری فروش سوالات کنکور در مرند

فرمانده انتظامی مرند از شناسایی و دستگیری ۲ نفر به جرم کلاهبرداری از طریق فروش سوالات کنکور و نهایی در فضای مجازی خبر داد. به گزارش قلم پرس،از مرند، علی اسدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام پلیس فتا شهرستان مرند مبنی بر اینکه یک نفر آقا با همدستی یک خانم اقدام […]فرمانده انتظامی مرند از شناسایی و دستگیری ۲ نفر به جرم کلاهبرداری از طریق فروش سوالات کنکور و نهایی در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از مرند، علی اسدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام پلیس فتا شهرستان مرند مبنی بر اینکه یک نفر آقا با همدستی یک خانم اقدام به ایجاد یک کانال در فضای مجازی و فروش سوالات کنکور و نهایی می‌کرده و از حاصل فروش سوالات اقدام به خرید سکه و طلا می‌نمودند توسط ماموران انتظامی شهرستان در حین خرید طلا وسکه شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در بازرسی از محل سکونت متهمین تعداد ۳۶ قطعه سکه طلا، یک عدد زنجیر طلا، چهار عدد گوشواره طلا و مبلغ ۱۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال حاصل فروش سوالات کنکور و تجهیزات الکترونیکی مربوطه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی مرند یادآور شد: با توجه به اینکه سوالات کنکور و سوالات آزمون نهایی تا لحظه برگزاری آزمون در قرنطینه هستند ادعای دسترسی به سوالات توسط سودجویان صرفاً با هدف کلاهبرداری بوده و از این‌رو از شهروندان تقاضا داریم دقت لازم را در این زمینه داشته باشند و هیچ وجهی را حتی به عنوان بیعانه واریز نکنند و در صورت اطلاع از این‌گونه کانال ها و افراد سودجو مراتب را در اسرع وقت به پلیس گزارش کنند.

پایان پیام/س