دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار در “اهر”
دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار در “اهر”
فرمانده انتظامي شهرستان اهر از دستگيري یک نفر از اراذل و اوباش سابقه دار که با قمه کشي و شرارت و تخريب اموال باعث ايجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود خبر داد.

به گزارش قلم پرس، سرهنگ ” حسین عبدی ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر شرارت ، قمه کشی و تخریب اموال توسط یکی از اراذل و اوباش در یکی از محلات شهرستان که باعث ایجاد رعب و وحشت در محل گردیده ومتهم قبل از رسیدن ماموران متواری شده بود .موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : ماموران در تحقیقات اولیه هویت واقعی متهم و مخفیگاه وی را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند شرور سابقه دار را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و گردن کشان تأکید و از شهروندان خواست جوانان خود را از عواقب سخت حمل ، نگهداری و استفاده از سلاح گرم آگاه سازند و در صورت وجود اختلاف با دیگران اختلاف موجود را تنها از طرق قانونی بر طرف کنند و از هر گونه تسویه حساب شخصی خودداری نمایند.

 

انتهای پیام/