درخواست فرستاده سازمان ملل برای کاهش تحریم‌های غرب علیه سوریه
درخواست فرستاده سازمان ملل برای کاهش تحریم‌های غرب علیه سوریه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،  فرستاده سازمان ملل به سوریه در حاشیه کنفرانس سازمان ملل با همکاری اتحادیه اروپا در حمایت از آوارگان سوری که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، از غربی‌ها خواست تحریم‌های تحمیلی علیه سوریه را کاهش دهد. «گئر پدرسون» در حاشیه کنفرانس سازمان ملل با همکاری اتحادیه اروپا در […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس،  فرستاده سازمان ملل به سوریه در حاشیه کنفرانس سازمان ملل با همکاری اتحادیه اروپا در حمایت از آوارگان سوری که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، از غربی‌ها خواست تحریم‌های تحمیلی علیه سوریه را کاهش دهد.

«گئر پدرسون» در حاشیه کنفرانس سازمان ملل با همکاری اتحادیه اروپا در حمایت از آوارگان سوری که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد تاکید کرد: به منظور اینکه کمک‌های بشردوستانه و پزشکی به دست نیازمندان در سوریه برسد، غرب باید تحریم‌های تحمیلی علیه سوریه را کاهش دهد.

پدرسون ضمن درخواست از جامعه بین المللی برای حمایت و تمدید مجور فعالیت سازمان ملل در سوریه گفت که برای ساماندهی دور ششم نشست های کمیته قانون اساسی تلاش می‌کند.

او افزود: با وجود آرامش نسبی در روند نظامی اما روند این درگیری طی۱۰ سال گذشته فاجعه بار بوده است.

پدرسون درباره انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در این کشور گفت: جامعه بین المللی باید متقاعد شود که هیچ انتخابات واقعی در سوریه بدون اجرای کامل قطعنامه ۲۲۵۴ وجود ندارد.

او تاکید کرد: این انتخابات باید فراگیر باشد و همه شهروندان از جمله کسانی را که در خارج سوریه ساکن هستند شامل شود.

انتهای پیام/.